Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy azért nem...

Normális, hogy azért nem akarok ajándékot adni karácsonyra, mert nincs saját keresetem?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs munkám így keresetem sincs. Spórolt pénzem meg pláne..szüleimmel lakom, és milyen lenne már, hogy abból a pénzből veszek nekik ajándékot amely pénzt tőlük kapom... Ez csak számomra lenne elég morbid ? Vagy ti ebben az esetben is adnátok valami jelképes ajándékot ?

2018. okt. 27. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem is kérek semmit karácsonyra csak azt kérem a családomtól hogy jöjjünk össze és menjünk el egy kicsit kirándulni, sokkal többet ér mint az ajándék, sokan azon idegeskednek hogy mit is vegyenek? mennyiért?

vajon ez tetszeni fog?

Nem dolgozom még de még is kéne vegyek ajándékot?

Stb..

Sokan nem is örülnek igazából amit kapnak csak úgy tesznek, a tárgyaktól csak egy ideig vagy boldog, a legnagyobb öröm ha együtt vagy a szeretteiddel,jókat beszélgettek, nevettek, kirándultok stb..

Normális?

Lehet az is meg persze nem is, ezt leginkább neked kell el döntened.

Bocsi hogy nem tudtam értelme választ adni.


20F

2018. okt. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én minden évben saját készítésű ajándékot adok mindenkinek úgy nyolc éves korom óta. Nekem az furább lenne, hogy a szüleim ellepnek ajándékokkal, ők viszont semmit sem kapnak tőlem.
2018. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Semmibe nem telne 1-1 nap alkalmi munkára elmenni és legalább egy kis csokival meglepni őket vagy saját kezűleg készíteni egy kis apróságot.
2018. okt. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kései Sirató ***** válasza:
Mindenképpen adnék valamit.
2021. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!