Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek azért reagált így...

Szerintetek azért reagált így mert csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Én 27 éves vagyok a kolléganőm 26éves és mikor elmondtam neki hogy házas vagyok le volt dőbenve azt mondta nem nézte volna ki belőlem.

Szerintetek miért mert csúnya vagyok? Hogy néznek ki a házas nők hogy belőlem egy átlag külsejű nőből nem lehetet kinézni?



2018. okt. 27. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem teljesen biztos, hogy azért mondta. Magán a hanglejtésen is függ, hogy hogyan mondta ezt. Lehet fiatalos, vicces és energetikus vagy, ezért nem nézte ki volna belőled, hogy házas vagy. Lehet, hogy divatos cuccokat hordasz, az antik háziasszonyok nem nagyon.

Ha ezenek ellenére én ismernék egy csúnya, de házas illetőt, eszembe se jutni bunkó stílusban visszakérdezni egy ilyet, hiszen mindenki megtalálja a párját egyszer.

2018. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1es voltam: Ha én ismernék*
2018. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek nem feltétlen van köze a külsőhöz. Lehet, csak azért mondta, mert nem gondolt téged házasulandó "fajtának", esetleg lazábbnak hitt, mint hogy ilyen ceremónián részt vegyél, örök hűséget esküdj stb. Nem kell ezt túlkompenzálni, de akár meg is kérdezheted tőle, még így utólag is egy beszélgetés alkalmával, hogy múltkor miért volt így ledöbbenve?
2018. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Ez is azon átgondolatlanul megfogalmazott kérdések közé tartozik, ahol lényeges elemek hiányoznak a megfogalmazásból, így a válaszoló kétségek közt marad és kénytelen ingoványos talajon válaszolni. Ha férfi vagy, akkor a kolléganő hülye, mert tudhatja, hogy minden férfi elkel. Ha nő vagy, akkor azért hülye a kolléganő, mert nem tudja, hogy egy férfinek (de bármely embernek) a partnerénél nem egyetlen szempont számít, hanem a sokféle szempont eredője. Az általad "csúnyá"-nak nevezett, de egyébként ápolt nőkben megvan az az intelligencia, tudás, hogy a külsejükön ugyan sokat nem mindig tudnak változtatni, de egy férfit vonzó és megtartani tudó belső tulajdonságok, a férfi iránti szeretet, gondoskodás, ugyanakkor a férfi belső biztonságát megszilárdító "tisztelet" és egyéb megnyilvánulások sokkal fontosabbak egy párkapcsolatban, mint egy általános értelemben vett külső "szépség".
2018. okt. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Az általad "csúnyá"-nak nevezett, de egyébként ápolt nőkben megvan az az intelligencia, tudás, hogy a külsejükön ugyan sokat nem mindig tudnak változtatni, de egy férfit vonzó és megtartani tudó belső tulajdonságok, a férfi iránti szeretet, gondoskodás, ugyanakkor a férfi belső biztonságát megszilárdító "tisztelet" és egyéb megnyilvánulások sokkal fontosabbak egy párkapcsolatban, mint egy általános értelemben vett külső "szépség"."


Le lett pontozva ez a válaszoló, pedig nem írt hülyeségeket. Sajnos - sopánkodhatnának a szépek, de én is így látom, hogy valóban így van, kevésbé számít a szépség, mint a válaszoló által leírtak , legalábbis hosszútávon, és a férfiak ezt nézik.


Úgy tudnám megfogalmazni, hogy sok férfi különválasztja a feleségnek való nőt a szeretőnek való nőtől. Az előbbit tisztelik (igazából csak addig, amíg meg nem csalják, de sok feleség efelett szemet huny, mert kényelmesebb az otthon melege - nem egy ilyen párt ismerek...)elveszik feleségül, de falrengető szexuális élményt vagy igazi, kötetlen szabadságot, amiben semmi nem számít, sokszor a másik kategóriával szereznek, akiket viszont nem vennének el, nem vállalnának fel a világ előtt.


Tisztelet a kivételnek.

2018. okt. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!