Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ti szerettek mezítláb...

Lányok, ti szerettek mezítláb lenni? Miért?

Figyelt kérdés
Rengeteg lány szeret szinte mindig mezítláb lenni amikor esélye van rá. Ennek az oka érdekelne, hogy ez milyen érzéseket vált ki belőlük, és hogy alapvetően miért jó érzés ez? Ha van olyan lány aki szívesen beszélgetne erről a dologról, akkor írjon privátban, mivel kicsit részletesebben érdekelne és több kérdésem is lenne.

2018. okt. 28. 12:51
 1/9 anonim válasza:
100%
Hát. Nyáron normális,hogy csak meziztláb vagyok. Mikor hidegebb van akkor is max. akkor veszek fel valamit ha ki megyek. Hogy miért? Fogalmam sincs. Semmilyen különleges érzést nem vállt ki belőlem
2018. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Én imádok mezítláb lenni. Végülis a talp is érzékszerv és a talpamon át is érzékelem a világot és érnek új élmények. Valahogy jobban benne vagyok a világban mezítláb ^^

Meg amúgy se szerettem sose pl. zoknit húzni de cipőt se ha nem muszáj, zavar ha be van zárva a lábam, mintha börtönbe lenne :)

Na és lehet közhelyekkel is jönni hogy mindenki mezítláb születik és társai :D Persze tudom a cipő megvéd de akkor is jobb érzés nélküle lenni. Mindenki döntse el magának.

2018. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Amikor csak tehetem, mezitláb vagyok. Most is. Ezt szoktam meg itthon.
2018. okt. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Ne etessétek a lábfétises trollt...
2018. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez előttem író mondhat valamit :D


Amúgy szerintem ez nem nemhez kötött. Én (fiú) is ha lehet mindig mezítláb vagyok meg (fiú) tesóm is.

2018. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jártam magántesire ès a tanárnő alapbôl mezîtláb volt mindig, a hivatásábôl adôdôan. Sajna sosem mertem megkèrdezni, hogy milyen èrzès-, mièrt szeret îgy lenni, stb., pedig tetszett a lába. (F)
2018. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Mi ez a kérdés? Nyáron főleg otthon pl. ki nincs mezítláb? Van, aki még akkor is húz zoknit?
2018. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

imádok úgy lenni, szinte csak mezítláb vagyok mindig :)

27

2018. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek 16/L
2018. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!