Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önkéntes tartalékosnak felvesz...

Önkéntes tartalékosnak felvesznek így?

Figyelt kérdés

Gerincferdülésem van, meg van egy "összecsontosodásom", plusz szemüveges vagyok.


Szerettem volna már régen is katona lenni középiskolás koromban, csak sajnos akkor elvileg emiatt kiestem volna. Most viszont úgy hallottam, hogy enyhítettek a követelményen, ezt még egy katona ismerősünk is mondta.

Meghát csak tartalékos akarok lenni.


2018. okt. 28. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Felvesznek. Mielőtt rohansz a toborzóirodába olvasd el ezt a cikket:


[link]

2018. okt. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként olvastam, és nekem nem baj ha több a szolgálati idő.
2018. okt. 28. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Igazából engem sem érdekel, hogy ha egy katonai és tartalékos szolgálatra alkalmatlan ember tartalékos szeretne lenni, csak segíteni próbáltam.
2018. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Én alkalmas lennék de minek jelentkezzek semi előnye nincs meg korlátozzák a jogaimatt.Ha háboru lesz ki kel menni oda ahol béke van azt nyugottan élni.
2018. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Én se értem miért akar valaki a katonasághoz menni manapság. Sünöknél vagyok, eléggé rálátok a dolgokra. Egy nettó szívás persze a tisztes polgár felnéz rád, de te se a tisztes polgárokkal leszel kapcsolatban :/

Amugy szerintem, ha teljesíted a fizikai erőnléti próbát, akkor felvesznek. Manapság a kontaktlencse világában nem baj a szemprobléma.

2018. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fizikai “eronlet” proba = 1600 meter seta. :)
2018. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!