Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a gyógyszerészek...

Mit gondoltok a gyógyszerészekről/ gyógyszerészetről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a hivatásról? Mi jut eszetekbe a szó hallatán: gyógyszerész.

2018. okt. 28. 17:59
1 2
 1/13 TappancsMancs ***** válasza:
78%

Nem tudom, de megkérdezem a gyógyszerészemet. :D


Viccet félretéve, szerintem bizalmi munka is egyben és általában nagyon nyugodtak, higgadtak a gyógyszerészek. Ápoltak is és kulturált embereknek tartom őket. A szakmáról nem is tudom mit mondhatnék hirtelenjében.

2018. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Komoly felelősséggel járó munka, ahol a higgadtság, a szakértelem fontos. Emellett a női hivatás, klumpa, mezítláb:), fehér ruha szavak jutnak az eszembe.
2018. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudjatok, hogy doktorok?
2018. okt. 28. 23:15
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Felelősségteljes hivatás. Az egészségügy részei.

Oké,hogy előttük is ott van a dr,de szerintem nem tanulnak többet,mint a mérnökök mondjuk. Én hülyeségnek tartom ezt a foglalkozás doktori címet.

2018. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mit gondolsz, mit tanulnak a gyogyszereszek?
2018. nov. 4. 09:58
 6/13 anonim válasza:
85%
#4-es ezt honnan veszed? Esetleg elvégezted az egyetemet vagy mi? Bírom az ilyet, fogalma sincs az egészről, de ő megmondja....esetleg beszéltél is egy hallgatóval, vagy ezt csak úgy hasraütésre megállapítottad?...gondolom a második.
2018. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A mérnök még nagyjából megállja a helyét (klasszikusan szerintem az orvosi (ide sorolandó a fogorvosi, állatorvosi és gyógyszerészi) képzések, a mérnöki képzések és talán a jogász képzések a legnehezebbek, egyébként ezeken a karokon szignifikánsan nagyobb a burnout szindróma incidenciája, mint másokon.

Szóval de, jár a foglalkozásdoktori cím, sokkal nehezebb képzések, mint például egy turizmus-vendéglátás.

2018. nov. 4. 21:30
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Általános orvosira járok. Tudom,mit tanulnak és,hogy mennyit. Vannak mérnökhallgató ismerőseim is,ők is tele vannak 4 órás laborokkal,állandóan megy ott is a zh-írás. De mégsem kapnak doktori címet. Azt se értem,hogy én mért fogok kapni. :)

Gondolom ti annak tanultok,vagy gyógyszerészek vagytok...mert hogy nekik vannak ilyen tévképzeteik,hogy mindenki lenézi őket😂😂😂

2018. nov. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy köszi,hogy lepontoztatok.:D ebből is látszik,hogy mennyi a kisebbségi komplexussal küzdő GYTK-s.
2018. nov. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Senki nem pontozott le, meg nem erkezett valasz a kerdesedre.

Szerintem azoknak a gytk-soknak van kisebbsegi komplexusa, akik orvosirol csusztak le, es alapbol nem oda mentek volna.

Aki alapbol oda akart menni, azok elegedettek, es altalaban nem is patikaban kotnek ki.

2018. nov. 5. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!