Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyűlölöm magam, és undorodom...

Gyűlölöm magam, és undorodom magamtól. Felül szeretnék ezen emelkedni, de nem vagyok rá képes. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Antiszociális személyiségzavarom van (pszichológus állapított meg személyiségtorzulást, mivel 18 alatt vagyok). Céltudatos vagyok, és elérem amit akarok. Emellett a társaságnak mindig én vagyok a lelke. Viszont éjjel mintha összetörnék belül. Ugyan nem érzek semmit, de ráz a hideg, ökölbeszorítom majd szétnyitom a kezem folyamatosan (mintha valamit nyomkodnék), vonaglok. Egyedül maradok a gondolataimmal, amik rémesek. Emiatt bántom magam.

Ezen szeretnék túllépni, csak tanácstalan vagyok.

16/L



2018. okt. 28. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Idővel elmúlhat, néha éjjelre én is összetörtem csak úgy indokolatlanul is.

Nekem sokszor segített, ha levekvés előtt telefonáltam valakivel, ameddig már mindketten alig láttunk, vagy ha egyedül, akkor youtube-on ment valami olyan műsor, amiben a beszédet hallgattam és arra aludtam el.

2018. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!