Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is szokott boldog dalokon...

Más is szokott boldog dalokon sírni? Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Igazából most hogy hallgatok egy boldog, motiváló dalt, könnyek gyűltek a szemembe, aztán elkezdtem sírni. Az igaz, hogy elég ramaty állapotban vagyok mostanában, de sírni inkább a szomorú zenéken szoktam, mintsem egy vidámon... kicsit olyan mintha bolond lennék. Veletek fordult elő már ilyen? Trollok kíméljenek ha kérhetem...

16/F



2018. okt. 30. 02:33
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Semennyire sem normális.
2018. okt. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szimplán normális. Sokszor szép és jó dolgokmiatt sírunk nem csak a rossz és szomorú dolgok miatt...
2018. okt. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapaszkodjál, én CSAK a boldog dalokon sírok, mivel akkor érzem igazán, hogy nem vagyok boldog. És 42 éves férfi vagyok.
2018. okt. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami megérint, akkor mindegy hogy örömödben vagy bánatodban sírsz, a lényeg a megindultság :)


Én pl. azt szoktam megkönnyezni, amikor sok gyenge összefog és legyőzi a gonosz erősebbet. Mindegy mennyire gagyi mesében van, akkor is. Pedig 30+ pasi vagyok :D

2018. okt. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a régiek ezt még jobban tudták, miért és hogy van ez.

Katarzis - a lélek megrendül, és sírni kezd.

- ekkor ez a könny tisztítja, ragyogóbbá teszi a lelket, ezáltal látja, ami a szemnek láthatatlan, áttetszően átengedi a fényt, és a világ tisztán áramlik át tudaton.

[kis kitérő: Krónikáink lejegyzik, nagy heroikus szent királyaink (Szent László, a hős lovagkirály, daliás termetével!): imádkozáskor sírtak, mert látták bűneiket. Könnyűik patakzottak orcáikon alá. Árkokat sírtak arcukra. És ha már nagyon sírtak: látták Istent.]

2018. okt. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
Simán. Én meg szomorú daloktól vagyok boldog.
2018. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Brooke Davis válasza:

Szerintem teljesen normális. Velem is gyakran előfordul. Nyugodj meg egyáltalán nem vagy bolond ez miatt.

15/L

2018. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meglehet, hogy normális, az emberi érzések kifürkészhetetlenek, én az ellenkezőjén szoktam agyalni, ugyanis SOHA nem sírtam harminc táján vagyok és legutóbb kb. öt évesen sikerült bőgést produkálnom, az elmúlt több mint 25 évem eltelt nélküle. Képzelheted hány haláleset és egyéb rossz élmény történik egy emberrel s környékén 25 év alatt, azonban pl. temetéseken is az áldozattal való szép, közös emlékekre gondolok ezért mosolyogni szoktam. Sokaknak, sőt a legtöbb embernek szerintem inkább ez a kirívó, nem a boldogságtól sírás.
2019. jún. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!