Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis miféle ember az olyan...

Mégis miféle ember az olyan aki lelopja a virágot más sírjáról?

Figyelt kérdés
Én az ilyennek nem kívánok mást csak annyit, hogy egy boldog perce se legyen az életben. Remélem, hogy kegyetlenül elbánik vele a sors vagy a jóisten, vagy a megboldogult édesapám a túlvilágról. Ha nekem egy büdös petákom se lenne akkor se lopnék más sírjáról. Ennyi emberség azt hittem mindenkiben meg van.
2018. okt. 30. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Egy virág miatt? Mekkora hülyeség már. Egyébként meg aki virágot lop sírról, annak valószínűleg egyébként is nyomorult az élete, és magának sokkal több bajt okoz ezzel mint neked, még ha elsőre nem is tűnik nagy dolognak, de az ilyen apró kis lopások sorozata konzerválja az emberben a kicsinyességet, sunyiságot, szégyent, nárcizmust stb..
2018. okt. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Persze van aki élvezi a lopást, az más, de az emberek többsége nem buliból lopkod. Rájuk értettem ezt, hogy ők rosszat tesznek magukkal.


De ismertem például egy embert aki úgy bliccelt mindig, hogy nem félt az ellenőröktől, hanem őrült amikor feljöttek mondjuk a villamosra, vagy akárhova. Vagy a bolti lopásoknál nem okozott gondot neki a lebukás. Na az ilyenek élvezik az ilyen feszültebb helyzeteket. Ha jobb helyre születnek, akkor talán szívsebész lenne belőlük, vagy katona.

2018. okt. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Rejtett munkaerő. Ők szoktak ezzel szórakozni, hogy lelopkodják a virágokat, aztán kiállnak a temető elé árulni őket..
2018. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4 Ez erősen benne van a pakliban...
2018. okt. 30. 10:13
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Rosszul látod a dolgokat. Hiszen aki a virágot szereti...

:)

2018. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

"Ha láttam volna beleeresztettem volna 1 golyót a fejébe, de lehet, hogy kettőt."


...és most egy szál virág miatt ülnél a sitten.

(Avagy golyók nélkül odahaza.)

2018. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
A halottaknak nem kell virág, de az élőknek pénz igen.
2018. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az emberek még az életben sem tisztelik egymást.
2018. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!