Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek elég motivált?

Hogyan legyek elég motivált?

Figyelt kérdés
Sok mindent csinálnék, de valahogy nem jutok el addig hogy el is kezdjem. Ha mégis, akkor egyszerűen abbahagyom. Jelenleg az írás az amit művelek, és egyelőre van elég energiám hozzá. Viszont a tudom magamról, hogy ez se tart majd sokáig.

2018. okt. 30. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne rövidtávon gondolkodj, hanem hosszútávon. Gondold át, hogy mit nyersz vele a jövőre nézve, ha azt az adott tevékenységet végigviszed.
2018. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kell, hogy valahol muszáj is legyen, az mellett hogy örömmel tölt el.

Én sem tudok semmiben kitartó lenni, de a munkahelyre évek óta bejárok.

2018. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyik legfontosabb dolog az akaraterő ahhoz, hogy sikereket tudj elérni. Nem szabad soha feladni az álmaidat mindig küzdeni kell. Sok sikert kívánok.
2018. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as válaszolóval MAXIMÁLISAN EGYETÉRTEK!


A filmipar gondolata kezdett el foglalkoztatni az ünnepek alatt. Vajon hogyan készül egy forgatókönyv...?!


A túl hatalmas választék miatt egyelőre megtorpantam egy kicsit - de nem adom majd fel! :)

2018. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!