Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon meghízott a combom,...

Nagyon meghízott a combom, úgy hogy egy nadrágom se megy rám, mit csináljak?

Figyelt kérdés

De csak a combom. Hihetetlenül vaskos lett...


61 cm a derekam és 65 meg a combom...


169 centi vagyok és 55 kg. 50-ről híztam meg. De ebben szerepet játszik az édesanyám, aki hányásig tömeti belém a kaját...


Szógal nagyon egyenetlen lett az alakom, narancsbőrös, stírás a combom...


A vicc, hogy fogyni nem szeretnék, mert máshol vékony vagyok és eddig homokóra alakom volt...


2018. okt. 30. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el fenékre és combra edzeni. 17 L
2018. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Meg tettem, egész nyáron. Attól csak még vaskasobb lett, ugye az izom miatt, nem vicv

..

2018. okt. 30. 15:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Callanetics mélyizomtorna.
2018. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Mansour ***** válasza:
Törődj bele, hogy ilyen az alkatod. Van akinek kifejezetten ez tetszik. Én is eléggé vonzónak találom a vastag combú nőket.
2018. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Valószínű túledzettem, meg jelentős zsír is van rajta
2018. okt. 30. 16:37
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Tisztázzunk néhány dolgot. Olyan hogy helyi zsírégetés olyan nincs. Hiába edzel te csak combra meg fenékre attól nem fogsz csak ott veszíteni a zsírból. Az viszont lehetséges, hogy bizonyos területekre hízékony vagy például a combodra. Ez csak a saát véleményem de ha tényleg 50->55 kg-ra híztál akkor nem kéne narancsbőrösnek és főleg nem stríásnak lenni a combodnak. Ennyi ismeretből én csak annyit bírok mondani sablonosan, hogy kezdj el sportolni valamit és egyél kevesebbet. A sport segít a fogyásban és egy szép alakot is tud adni ha jol választasz. A kevesebb étel pedig azért kell, hogy zsírból adj le kilókat.
2018. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Végy nagyobb nadrágot, az rádfog menni.
2018. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Furán nézne ki



De ha nincs rajtam nadrág is érzem, hogy feszül folyamatosan a combom, mintha folyamatosan dagadna és nem beképzelem...

2018. okt. 30. 19:06
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

169cm és 55kg?

Kérdező neked súlyos önkép zavarod van. Vagy önbizalom hiányod. BMI alapján alig éred el a normál tartományt. 169 cm-hez 61 kg az ideális súly.

Én vagyok 170 cm és 65 kg. És teljesen normális homokóra alakom van. És csak 1 centivel vagyok magasabb nálad..-.-"

2018. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy kövér vagyok??! Írtam, hogy a combom lett durván vastag és más is látja, valamint a nadrágaim sem jönnek rám...
2018. okt. 30. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!