Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátilag közeledik, vagy...

Barátilag közeledik, vagy többet szeretne a srác?

Figyelt kérdés

Huszon egy-két évesek vagyunk. Négy éve ismerjük egymást, haveri ismeretség volt köztünk. Néha beszéltünk hétköznapi dolgokról. Most viszont kissé megváltozott a viszonyunk. Nem akarok nagyobb feneket keríteni a dolgonak, mint ami, feleslegesen rápörögni a dologra.

Egyrészt külsőre a srác nem az én "súlycsoportom", nem tagadom. Viszont nagyon értelmes és eddig is nagyon jól megvoltunk. Eddig nem is igazán figyeltem rá pasiként.

Annak idején ő köszönt rám az iskolában, hamar rájött a viszonzatlan érzéseimre egy haverom iránt, amiből nem lett semmi, azóta rég túlvagyok rajta.


A változásokat pár hónapja vettem észre:

- bemutatott a haverjainak, egyetemtársainak,

- sok (az eddigiekhez képest jóval több) időt töltött velem a lyukas órákban,

- a szülinapomon a folyosó kellős közepén a csoporttársaim füle hallatára énekelte el a boldog szülinapot dalt,

- csak úgy kedvességből vett nekem a büfében kis apróságot, amit nem akartam elfogadni de szabályosan elrohant órára(?)

- figyelmes és érdeklődő, mint mindig,

- egyszer rákérdezett, hogy mi a helyzet a pasikkal, ő fent van Tinderen, de szabad,

- szíveket tesz a fb. képeimhez,

Ezek jelentenek valamit egy 22 éves srácnál, vagy csak "jó havercsaj vagy".



2018. okt. 30. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"kulsore nem az en sulycsoportom". ezt ertem, de ezen mit nem tagadsz? ez a mondat akkor lett volna helyes, ha a lenyege az, h o nez ki jobban nalad. most te nem tagadod, h szep vagy? ez eleg bekepzelt mondat
2018. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelműen barátként tekint rád,

vagy csak te nem látod a jeleket.

2018. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Igen, belegondolva elég félre érthető a mondat. Amit mondani akartam az az, hogy ő jóval helyesebb, sportosabb nálam. Jóval szebb lányokat is simán megkaphat(na) és ezzel tisztában vagyok. És jóval nyitottabb személyiség is, mint én.

Kedves Második! Köszönöm a meglátásod. Nem tudtam, hova tenni a hirtelen váltást. Lehet csak most érzte úgy, hogy elég régóta vagyunk már batátok, hogy közvetlenebb legyen.

2018. okt. 30. 23:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem többet akarna tőled a srác,egy barát képei alá nem szokás szíveket rakin.Ha te is szeretnéd,hajrá.
2018. okt. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Szívesen megnézném mi lesz belőle, de nem akarom lejáratni magam, hogy ennyire felreértem a kedvessegét.

Hagyom had történjen, ami fog. Ha biztosabb leszek, akkor lépek valamerre.

2018. okt. 31. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem már most lépjél, ne várj, az élet sem vár, a lehetőségek sem várnak. Jobb az ilyet minél előbb tisztába tenni, aztán ha félreértetted (amit nem hiszek) legfeljebb továbblépsz.
2018. nov. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem le kellene tesztelned, hívd el mondjuk ebédelni vagy kávézni (ez sima baráti gesztus), és nézd, ott hogy viselkedik, meg hogy fizeti-e a részedet (elvileg ha akarna valamit, az a tapasztalatom, akkor is fizetni akar, ha te hívtad el), mennyire figyel rád, mennyire bámulja az elhaladó csajokat, mesél-e az otthoni dolgairól meg magáról, vagy csak a suli a téma? Ezekből sok minden kiderülhet. És ha pozitív jeleket látsz, a végén megkérdezheted, hogy ez akkor most randi volt? (viccesen, mosolyogva kérdezd, így nem ciki)
2018. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyértelmű, hogy nagyon kedvel és szeretné ha összejönnétek. Szerintem hamarosan készülhetsz rá, hogy meghív valahová, vagy ilyesmi. Ha nem is a te zsánered érdemes szerintem végiggondolni, hogy megpróbálod vele. Azt írtad értelmes és ha ő udvarol neked, nem te akaszkodsz rá valószínüleg nem egyszeri alkalomra kellesz neki és nem is fog eldobni magától, mert akad neki másik nő.

Azt javaslom ha szeretnél te is tőle valamit akkor valahogyan mutasd meg, a közeledést felé, hogy MINDENKÉPP ÉREZZE te is viszonzod. Elég célozgatni, ha nem vagy rámeős.

Remélem segítettem!

23F

2018. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!