Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek kellemetlen a lehelete,...

Akinek kellemetlen a lehelete, annak lehet az az oka, hogy emberileg nincs valami rendben?

Figyelt kérdés
Pl. kétszínű, sumák, stb.
2018. nov. 1. 07:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

[link]


Sok sikert!


25N

2018. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi összefüggés a kellemetlen lehelet és bármiféle személyiség/vonás között (kivéve talán abban az estben,hogyha valaki igénytelen,és azért kellemetlen a lehelete)
2018. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
de a fogprobléma pl.baleset miatt is lehet,vagy rossz fogorvos stb.úgyhogy úgy baromság az egész amit kérdezel,ahogy van.
2018. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy tényleg ritkán nyitja ki a száját, de:


[link]


És igenis lehet összefüggés, nem véletlen mondják, hogy rossz a mája, epéje. Eddig akárhány ilyen emberrel találkoztam, mindre jellemző volt ez külső-belső tulajdonság kombináció.

2018. nov. 2. 21:39
 15/16 anonim ***** válasza:
Te kajak egy life.hu-s cikkből akarsz következtetéseket levonni? El kell, hogy keserítselek, maga a cikk is úgy hülyeség, ahogy van, mivel a szociopaták pont nem kedvesek és szeretnivalók...A cikk írójának fingja nincs, mi a különbség a szociopata és a pszichopata között.
2018. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Elismerem, hogy nekem sincs :D, akkor legyen szociopata, bánom is én :)
2018. nov. 2. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!