Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha attól...

Mit csináljak, ha attól tartok hogy magasabb a lány, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Nem sokára fogunk találkozni,de én úgy veszem észre hogy olyan mintha magasabb lenne nálam képeket elnézve meg már találkoztunk is az utcán,de nem álltunk közvetlen egymás mellett szóval nem tudom :/

Beszéltünk is erről és kiderült hogy kb 5 cm el alacsonyabb,de én ezt nem hiszem mert olyna magasabbnak tűnik tőlem. Mit csináljak? Egyébként nagyon tetszik,de ahh :/


2018. nov. 1. 15:48
 1/7 anonim válasza:
74%
Ne a magasság döntse el a kapcsolatot ;)
2018. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 he84 ***** válasza:
Most komolyan ennyire zavar néhány cm-es különbség? Ez nevetséges, már bocsi,... És ha netán a lány mégis magasabb, akkor mi van? Semmi, ne legyél ilyen felszínes és kényes! Az a lényeg, hogy jól kijöjjetek egymással mindentől és mindenkitől függetlenül, nem több! Ha valóban tetszik neked a lány, akkor se magasság, se semmi ilyesmi nem lehet akadály! Akard őt megismerni és ne a külseje alapján ítéld el! Ráadásul senki nem tehet erről, te se örülnél neki, ha ilyen-olyan külső jellemződ miatt valaki mégse talizna eled, mégse ismerkedne veled már tovább.
2018. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát engem nem zavarna csak félek hogy állunk ott és feltűnik hogy magasabb és őt zavarná vagy valami na az nagyon ciki lenne :/
2018. nov. 1. 21:14
 4/7 he84 ***** válasza:
Kár előre félni, mert lehget hogy nem így lesz. Ha emiatt nem talizol vele, akkor jogosan azt fogja hinni, hog milyen félős vagy és ítélkezős, ami szintén rossz. Ne akard ezt, adj valódi esélyt mindkettőtöknek! Majd ha annyira nem tetszik neki, akkor szólni fog. Ha így lesz, legalább megtudod róla, hogy őt sajnos a külső sokkal jobban érdekli, ami nem egy előny. Ha valaki nagyon a külső érdekli, akkor valójában nem a másik ember, nem a személye érdekli, hanem csak a design-ja. Tehát így legalább megtudod ezt és kiszűröd.
2018. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 he84 ***** válasza:
Meg kell tanulnod ezeket is jól kezelni, nem pedig félősként nem megpróbálni.
2018. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy segítettél végül találkoztunk és nagyon jó volt, magasabb voltam :)) igaz nem sokkal :)) mégegyszer köszi! ;)
2018. nov. 3. 16:18
 7/7 he84 ***** válasza:
Oké. De hogyha mégis ő lett volna magasabb, akkor se kellett volna félni. Ne ettől függjön egy viszony!
2018. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!