Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akaratlanul is bámulok néha...

Akaratlanul is bámulok néha emberket, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma is voltam valahol és akartalnul is ráneztem valakire, akire nem kellett volna (ő is bámult), de gyorsan elkaptam a tekintetem...


Vagy a másik eset, hogy nem ismerek fel calakit az istenért sem és azért nézem...


2018. nov. 2. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Viselj napszemüveget az eltakarja a tekintetedet.
2018. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nemaRendőrség ***** válasza:

Nem azzal van gond, hogy bámulsz.

Azzal van gond, hogy béta vagy és ha raktakapnak elforulsz. Bámuld tovább

2018. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem oda akartam nézni esküszöm, de összeakadt a tekintetünk...
2018. nov. 2. 19:22
 4/6 nemaRendőrség ***** válasza:
76%

Akkor hagyd is ott. Mutasd meg, hogy van önbecsülésed. Szánalmas emberek szokták elkapni a tekintetüket.

Persze nem kell őrültnek lenni és egyfolytában bámulni valakit, de ha már találkozott a tekintet akkor maradjon is úgy

2018. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy szánalmas emberek szokták elkapni a tekintetüket??? Te nagyon nyomi vagy...


Meg akartam nézni valamit és találkozott a tekintetünk, mert ő már folyamatosan engem bámult régóta...


Én meg elfordultam, mert más dolgom volt, ő meg folyamatosan engem bámult továbbra is, gondolom.


A mádik, mikor nem vagy benne biztos, hogy ki, azért nézed, most ismered-e nem, nekem nagyon rossz az arcmemóriám...

2018. nov. 2. 19:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy folyamatosan tèged bámult?
2018. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!