Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őszintén, ez az étel gusztusos...

Őszintén, ez az étel gusztusos? Mit szeretnek rajta egyesek? Mi az ami eszedbe jut a képről azonnal?

Figyelt kérdés

[link]


sajnos ami nekem eszembe jut, nem éppen szalonképes dolog....


2018. nov. 2. 20:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha szépen van tálalva, és jól van megcsinálva, ez biza jó kis kaja ;)
2018. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hurka.. Azert mert hosszukas nem kell kakira gondolni rogton 😂

De ez a kaja is olyan, hogy van aki szereti es van aki nem🤷‍♂️

2018. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Az,hogy tök jó kaja,rendes energiát ad,lehet normális szakmunkákat végezni,és ettől nem lesz az ember egy korcs bibsi homár puding.
2018. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nagyon finom disznótoros 😀

Ez mindenbizonnyal nem éttermi tálalás,de attól még jó ez 😀

2018. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Hát ja egyébként ha már valaki nem vegán meg paleó akkor már minden csak nem fehér ember. Ha én zöldségeket zabálnék összeesnék a munkahelyemen. Mit gondoltok a régi parasztok mitől tudtak egész nap aratni? Reggeltől estig talpon lenni és tele lenni energiával? A sok diétázós liba meg döglik mert nem életképesek egy mosogatáshoz se.
2018. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
20%
Ez a kaja nem ad több energiát, mint egy normális, zsírmentes hús, rizs körettel például, de az utóbbitól nem lesz magas az emberfia koleszterin szintje és nem lesz szívrohama, stroke-ja stb stb. Csak hogy az utolsót kijavítsam, aki még a középkorban él, és azt hiszi, hogy a zsír az, ami energiát ad.
2018. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor egyes vagyok és az ízét nagyon szeretem...

Mi jut eszembe? Az a gasztronómiai élmény, amely vár rám.

2018. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Mondjátok a 80-90 éves nagyapáinknak és nagyanyáinknak, hogy ez ártalmas...

Kinevetnek úgy, hogy egy életet végig dohányoztak és még a nyáron is kimentek a kiskertbe.


Mi a baj? Hogy manapság már megszűnt a természet körforgása.

A földbe, már nem az állati trágya megy, hanem a felszteroidozott verzió, amitől kosárlabda méretű paradicsomok lesznek. (Nagyapám mesélte, hogy ő fiatalkorában ekkora paprikákat és paradicsomokat nem is láttott...)


Majd a disznó mit eszik meg? Nem a régi moslékot, amit a sima trágyával dúsított föld adott.. hanem helyette a kémiai anyagokkal feldúsított mérget.


Majd jövünk mi és mit is csinálunk? Megesszük a halálra oltott, szintrén felvizezett, méreggel tele lévő állatokat.


Utána pedig nem azt csináljuk, mint régen, hogy megyünk fizikai munkát végezni, hanem ülünk tovább.


VAÓÓÓ és csodálkozunk, hogy miért van ennyi rákos, korai halál, stb.


Régen ilyen ebéd után pihentél 1-2 órát és dolgoztál estig. S inkább ennék ilyen kajákat minden nap, régi alapanyagokból, mint a mostani csirkemellett és rizst!

2018. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

DISZNÓ TOROS a neve.

A képről a kérdés kapcsán ezek jutnak 1 másodpercen belül eszembe eszembe jut, hogy finom, házias, gusztusosan és jól tálalt, energiabomba, zsír, boldogság, szándékosan ferdített kérdés, vagina (ez csak azért, mert minden tizedik ezred másodpercben ez jut eszembe).


A szalonokban nem szoktak feltálalni disznótorost. Ezért valóban nem szalonképes a kép. Sem a kérdés.

2018. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

hurkát már nem szeretem de a kolbit igen :D de mindig kifogom a csípőset amit nem bírok megenni xDDD

nekem a sör jut róla eszembe pedig még sose ittam mellé sört


21/n

2018. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!