Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Angliában tényleg ilyen...

Angliában tényleg ilyen vészes a helyzet vagy csak vicc?

Figyelt kérdés
Egy haveromékhoz tervezek kimenni munka miatt, apjának akarok dolgozni, Manchesterben. Aztmondta hogy késsel mászkálnak haverjaival utcára, mert anélkül simán kipakolják őket ilyen kis 13 évesek, meg hogy csomó a késelés, rablás. Meg hogy 7,8an járnak biciklivel fiatalok és belédkötnek ok nélkül, megvernek. Nem tudom hogy túloz-e, vagy csak kitalálta az egészet de tényleg olyanok ott?
2018. nov. 3. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Hát igen ez a Soros expressz!
2018. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kimész és meglatod. Es legyszi majd irj, mert en is kivancsi vagyok ra.
2018. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, de az lesz a legjobb ha itthon marad! Szerencsére nekünk itt van a harcos miniszterelnökünk, aki ha kell a testével tartoztatja fel a Soros "mocskoszsidospekulánsglobailsta" György által európára uszított migráncs hordákat! Őszintén hiszem hogy pár év és a dekadens nyugat is befogja látni, azt amit mi, a 2rule gyermekei, akik a a dakota közmondásokon nevelkettünk már tudunk, vagyis hogy „Ha döglött lovon ülsz, szállj le róla!” Éljen a miniszterelnök!!!

Köszönöm szépen!

2018. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak rossz környékek és a fenti esetekre is vannak példák, azonban nagyon kicsi mértékben fordul elő.

Amennyiben normális környéken élsz, este nem járkálsz egyedül a rosszabb helyeken, akkor nem lesz semmi bajod.

2018. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem északon élek, de Manchesternek is vannak nagyon gáz részei, mint minden városnak. Ahogy én hallottam itteni (déli) emberektől, sajnos történnek komoly dolgok fent. A biciklis téma az nagy divat, nemrég volt a robogóval történő rablás, azt a média is felkapta. És 13 éves hülyegyerekek sajnos itt is vannak Londontól nem messze. Javaslom olvass helyi, manchesteri híreket neten, és meglátod mik a jellemzők a területre.
2018. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is hallottam, hogy késelés ott gyakoribb. Amúgy nem értem miért durvábbak. Egy sokszor gazdagabb ország. Fura.
2018. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Északon sokkal olcsóbb minden, a bérek is kevesebbek, sajnos ez az egyik fő ok, a szegénység, és a durván összeturmixolt társadalom.
2018. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Nekem ez elég urbanlegend kategóriának hangzik.
2018. nov. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van egy angol barátom, Leeds környékén él. Ő szökött nekem küldeni képeket, hogy a munkáltatója milyen üzeneteket küld neki. Naponta több olyat is kap, amiben értesítik őt, hogy egyedül ne menjen be a házba, mindig kettesével járjanak, nőknek nem adhajták a feladatot, mert a tulaj erőszakos és szexuálisan is zaklathat. Tény, hogy vannak nagyon rossz környékek, ahol elképzelhető a dolog. A férjem munkaügyben 1 hónapot töltött Manchester mellett. Azt mondta soha többé még csak a közelébe sem akar kerülni annak a városnak.
2018. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak rossz környékek, de azért nem úgy kell elképzelni hogy akit érnek késelnek.
2018. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!