Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » [! ] Normális vagyok?

[! ] Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Szerintetek normális az egy embernél, ha nem tud meghatódni egy sérült emberen, rákos kisgyereken, másnak a haldokló anyján vagy még sorolhatnám napokig miken?

Szoktak rám jönni időnként úgymond "sírógörcsök", amin nem bírok uralkodni itthon.

Nem tudok egy ember szemébe sem nézni, pedig nem követtem el súlyos vétséget a múltban.

Sokszor az "öngyilkosság" szó eszembe jut, de nem tudom, hogy miért. Nem vagyok öngyilkos hajlamú.

Utálom azokat az embereket, akik a közösségi oldalakon élik napjaikat. Töröltem is a Facebook profilomat, hogy megszabaduljak tőlük (mondjuk a Facebookot már alapjában egy elfertőzött szutyokságnak tartom, amiért nem arra használják, amire kitalálták).

Egyedül az állatok azok, amik ki tudják belőlem hozni az érzelmet.


Szerintetek normális, ha fiatalon láttam az internet legsötétebb oldalát és többet tudtam az informatika téren mindenkinél, mint ahány csillag van az égen?



2018. nov. 6. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Belőled meg a sötét oldal beszèl. Mi is a bajod?
2018. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Leírtam. Nem értem, hogy mi a bajom és azt akarom megtudni tőletek, hátha valaki választ tud adni a kérdésemre.
2018. nov. 6. 22:37
 3/11 anonim válasza:
Igen.
2018. nov. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha megnézed, akkor elég sok agressziót lehet látni a tv műsorokban, filmekben, sorozatokban. Ezekhez hamar hozzászokik az ember, szóval könnyen torzulhat az ingerküszöb.


Egy idegen miatt, akihez semmi sem köt, nem igazán tudnak meghatódni az emberek, ez szerintem természetes, szóval ezzel nem hiszem, hogy probléma lenne.


Szerintem amin változtatni kéne az az emberek utálata és az, hogy nem mersz mások szemébe nézni. Ezek azért eltérnek a mai normától.

2018. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
undorodsz a világtól. én se tudok meghatódni sérült embereken csak nagyon ritkán. én azért ilyen szinten nem vagyok mint te, de azért rajtam is kijönnek ezek a jelek... a facebook sokszor engem is felb*sz főleg az idióta értelmetlen idézetek meg kamucikk megosztások. gyanítom, hogy te is nagyvárosban élsz holott a természetre lenne szükséged. szerintem amint lesz esélyed költözz el egy nyugisabb, természethez közelebbi helyre, valószínűleg az életkedved is javulna.
2018. nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen normális. Ez olyan akinek sose volt kutyája, és sose temett el házi kedvencet aki vele volt 10-16 évig, az sosem tudja meg, persze együttérezhet, de az semmi.


Vagy ha valakinek nincs gyereke s hall valakinek meghalt, az nem érzi át, csak az kinek van gyereke.


Vagy ha vkinek nincs lánya (lánytestvére) s hall megerődzakolták a valakinek lányát , hát az csak az érzi át, érinti meg, akinek van lánya.


Ezekből fakadóan valódi együttérzést majd akkor fogsz érezni ha egy szerettrd szeretted rákos lesz, vagy a gyereked....és végignézed a szenvedést, az agóniát.


De akkor sem az x illető miatt, hanem a seb, amit feltép. Nem tudod milyen egy szülőt elveszteni de már most szomorú vagy, mert mindenki szülője halandó, ez talán könnyebb átérezni, mert szülei mibdenkinek van, s mindenkié halandó.

2018. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Dehogy láttad te az internet sötèt oldalát. A facebookról panaszkodsz ember... a facebook lósz...r ahhoz képest ami a dark/deepweben megy. Sz...rt se tudsz te semmiről. Ha annyira utálod az embereket akkor menj el egy farmra és élj ott. Saját gazdaság, szántók, állatok stb. Hajrá. Csak majd két ganézás között jusson eszedbe, hogy sokkal jobb életed is lehetne úgy, hogy heti 5 nap 8 órában egy légkondicionált irodában ülsz..


Unatkozol kedves barátom, azért vannak ilyen gondolataid.

2018. nov. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszed, hogy csak a Deep / Dark Web létezik? :D Létezik a Marinas web is, ami a Dark Weben belül van, s sokkal undorítóbb dolgok mennek ott. Hidd el, nem csak a Facebooktól undorodom. Emellett tudok C# - on programozni, LUA nyelven szkriptelni és weboldalakat írni nulláról, MySQL adatbázissal egybekötve.
2018. nov. 7. 13:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem olyan nagy dolog programozni, weboldalakat készíteni, LUA scriptnyelvet megtanulni, MySql-hez meg ott van az SqlConnection mintájára a MySqlConnection class, szóval összekötni sem nagy dolog.


Egyikhez sem szükséges eget rengető tudás, szóval ha ezzel valahogy felvágni próbáltál, akkor elég gyengére sikerült.

2018. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak azt hittem, hogy lenézel engem informatika téren.
2018. nov. 7. 14:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!