Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek a közeletekben olyan...

Ismertek a közeletekben olyan embereket, akik egzisztenciálisan rendben vannak, szépen élnek, takarékosan, rendezetten, kedvesek, példamutatók, és nem csak a maguk kis társaságával, hanem mindenkivel kedvesek, önzetlenek, segítenek másokon?

Figyelt kérdés
És ismertek olyan munkahelyeket, ahol ilyen emberek dolgoznak, nincs furkálás, nyomulás, pletykálás, hazudozás stb?
2018. nov. 7. 09:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, ismerek ilyen embereket, sőt, egy ilyen munkahelyen is dolgozom.
2018. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó a legjobb példa. "magyargyülölő" szerinted, vagy csak fáj az igazság?
2018. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%

12

Aki beszél a tapasztalatairól, az nem "magyargyűlölő", hanem gondolkodó lény, veled ellentétben.


És azért laknak ott, ahol laknak, mert JOGUK VAN HOZZÁ és neked NINCS jogod beleugatni ebbe.


Remélem, ha nálatok otthon eldugul a wc, akkor örökre szagolod a sz.t, ahelyett, hogy elmondanád valakinek, hogy rossz és megjavítanátok! Mert kussolni sokkal jobb, nehogy a végén WC-gyűlölőnek nézzenek.


Jézus, gyere le!

2018. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%

Tudod sok "magyar gyűlölő" lehet nagyobb hazafi, mint Te.. szokás szerint csak fröcsögni tudsz meg gyűlölködni, bemutattad milyen is a Te fajtád és, hogy mi miért nem szeretünk ilyen bunkó, negatív emberekkel együtt élni.

Egy agresszív állat vagy és ezt tökéletesen tükrözi az, ahogyan erre a kérdésre és a rá adott válaszokra reagáltál :) Az ilyeneket, mint Te, ez élteti, ettől érzitek magatokat valakiknek.. veritek a melleteket a nagy semmire. Köpködés, fúrkálódás, szitkozódás.. na az megy. És az ilyen "magyarok" miatt tart ott az orszàg ahol.. TI generaljátok a feszültséget, miattatok van széthúzás, mert képtelenek vagytok békében élni a másikkal.

Veregesd meg a válladat kedves barátom.. büszke lehetsz magadra, csinálj még egy magyart, neveld fel hasonló mentalitással csak aztán ne csodálkozz, hogy nem lesz nyugdíjad meg még egyéb apróságok ;)

2018. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem te ne ide írogass, sürgősen keress fel egy pszichiátert te magyargyűlölő, vörös fejű lény, mert mindjárt kipukkadsz :)
2018. nov. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%

Tudod 12-es, nekem volt egy csőlátású hungarista ismerősöm. Jobbikos és minden MO.-al kapcsolatos rendezvények, kereszténység, "nagy magyarországozás" templomba járás, megvolt minden. Aztán felnőtt, elkezdte az életet és közölte, hogy elege van ebből a fostenger országból és kiköltözött Angliába. Azóta vissza se nézett. Utálja a nagy hazáját, utálja a magyarokat, letagadja, honnan jött.

Ennyit a magyargyűlölőkről.

Mi még azért nem költöztünk ki, mert a férjem fél az egész családot külföldre mozgósítani, nélkülünk pedig nem indul el. Fél, hogy nem talál munkát és borul a nagy egzisztencia, nem akarja, hogy utcára kerüljünk, ami szakmáját illetőleg se következhetne be, de nem óhajtom nyomasztani ezzel. Ha felkészült, elindulunk. Több célpontunk is van.


Kérdező, nekem ilyen ismerőseim USA-ban vannak. Rengeteg. Itthon egyet ismertem, saját magamat, de mindenki hülyének nézett, ki akart használni, anyósék pedig anyagilag is megrövidítettek minket, szóval mostanság nemes egyszerűséggel bemutatok mindenkinek. Ha ők így, akkor én is. Legalább jó magyar lettem :) A férjem munkahelye viszonylag normális hely ilyen szempontból, néha összekapnak a kollégák a nagy nyomás meg a szar fizetés miatt, de alapvetően nem fúrnak, nem pletykálnak, összedolgoznak.

2018. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, amikor néhány kretén miatt egy egész országot, népet minősít valaki. A legtöbb magyar gyűlölő mindenkit utál, mindenkire haragszik a szerencsétlen élete miatt.
2018. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!