Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A metrón egy nő megbökdöste a...

A metrón egy nő megbökdöste a vallam es azt mondta. : "ne haragudj! Leülhetek? Mert kismama vagyok. "? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

A nőt se láttam nem hogy kismama.


Kicsit furcsanak tartom hogy egy masik nőt felállítok csak azert mert kismama vagyok. Ti mit gondoltok erről? Ti is megtennétek ezt? Vagy várnátok míg észreveszi valaki hogy kismama vagy es magatol atadja a helyét?



2018. nov. 7. 12:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%

Mivel normálisan megkérdezte, átadnám a helyem. Miért várnék arra, hogy valaki észrevegye, hogy ő egy kismama, amikor én is képes vagyok átadni a helyem?!

Azt nem szeretem, amikor bunkón szólnak oda, szinte úgy, mintha nekik alanyi jogon járna a hely.

2018. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%

"A nőt se láttam nem hogy kismama."


Ezt a mondatot sok tudós fogja még boncolgatni évtizedekig.

2018. nov. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindenki viseli ugyanúgy a terhességet, szóval simán el tudom képzelni, hogy szédül, hányingere van, gond van a vérnyomásával vagy bármi miatt rosszul érzi magát. Ezt akkor is előfordulhat, ha még nem is látszik rajta a terhesség. Én mindig átadom a helyem, ha udvariasan kérnek meg rá, tök mindegy, mire hivatkoznak. Nem nagyon szoktam figyelni az embereket, de ha észreveszem, hogy alaki idős, nagy pocakkal próbál kapaszkodni vagy csak simán úgy néz ki, mint aki rosszul van, akkor kérés nélkül is fel szoktam ajánlani a helyem.
2018. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki szépen kéri a helyet, akkor szívesen átadom, akár kismama, akár nem, amúgy is ritkán szoktak az emberek ilyet kérni meg nem is nagyon mernek.
2018. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

1 valaszoló:Ugy ertettem hogy a kismama varjon addig amig valaki eszre nem veszi h varondos, nem az utasokra. En nem is lattam a nöt es azt sem hogy kismama. Epp hogy leültem mar meg is bokott.

Nem lattam a nőt sem azt hogy kismama. Szerintem nem kell ezt boncolgatni. Ha akarja megerti az ember.

2018. nov. 7. 12:55
 6/34 anonim ***** válasza:
92%
Ha normálisan kérnek, én bárkinek átadom a helyet.
2018. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
12%

Reakcióm:

Nem haragszok. Ha talál helyet felőlem leülhet.


Nekem is megvan az okom rá, ha ülve utazok (persze ha lehetőségem van rá).

2018. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Ne tessék félreérteni, nagyon szívesen átadtam a hegyem. Fiatal életerős nő vagyok kibirom allva a metron utazast. Még egyszer mondom hogy nem lattam hogy egy kismama all oldalt mellettem. Ha latom minden szo nelkül felállok atadni a helyemet. Nagyobb volt a pocakja szoval osszeteveszthetetlenül latszott hogy várandos. Meg azt furcsallom h aki latta őt miert nem pattant fől egyből. En is atadom mindig a helyemet kismamanak idosebbnek, vagy akin latom hogy szukseges hogy leüljön.
2018. nov. 7. 13:00
 9/34 anonim ***** válasza:
86%
Ha szépen kérnek átadom a helyem bárkinek aki úgy érzi hogy nem tud állva utazni
2018. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem semmi gond nincs azzal, ha meg mer kérni valakit udvariasan, mindegy, hogy ki az, vagy hogy mikor ült le. Sajnos vannak helyzetek, mikor senkinek nem tűnik fel, van, hogy azért mert szimplán csak még kicsi a pocakja, vagy mert mindenki mással van elfoglalva.


Lehet kicsit túlgondolod ezt.

2018. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!