Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Ez elfogadható emberi tulajdonság? Külsejére igényes, de otthon rendetlen. Legfőképpen a padló mocskos állandóan.

Barátomtól külön költöztem, mert nem bírtam idegileg, hogy rendetlenségben él. Nincs otthon pár napja , de véletlenül hozzá került valami , amikor utoljára vásároltunk. Bementem a lakásba és a padló olyan retkes, mint volt. Talán soha nem is mosott fel , amióta ott lakik , csak söpört néha. Az szeptember eleje.

Minden nap tiszta ruhát vesz fel , pólóra kényes , azt mondja , hogy ez már szennyes , amikor szerintem semmi baja nincs. Tisztálkodik rendesen ( igaz 2 éve a fofmosas nála ritka dolog).

Hozzám akar újra költözni. De így ? Ha egyedül lakva ilyen mocsokban él, hogy engedjem meg azt , hogy ideköltözzön. Nincs gyerekem (nem is lesz és nem is lehet ), aztán egy életerős férfi után kellene örök életemben takarítani? Ő képes cipővel bemenni mindenhova és a szőnyeget nem kerüli ki...

2018. nov. 8. 15:16  Privát üzenet  

A válaszok
Hány éves? Ha egy közösségi ember, akkor lehet, hogy nincs ideje takarítani, de ha van is akkor meg fáradt

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. nov. 8. 21:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lassan 40. Otthon van , akkor se csinál sokmindent. Ha van ideje , akkor se. Inkább iszik és nem csinál semmit.

# 2/5Időpont 2018. nov. 8. 22:39 Privát üzenet
Ha összeköltöztök akkor szerintem ő semmit sem fog válztozni e téren. Te tudod mit szeretnél :).

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. nov. 8. 23:04 Privát üzenet

Bocsi hogy bele szólok de inkább én mellõzném ezt a költözést, gondolom csak azért akar leginkább oda költözni hogy te takaríts és fõz utána, lehet hogy szeret de 40 évesen már most azt csinálja mint a 60 évesek, látom nagyon motivált, szerintem csak le húzna téged is az õ szintjére, az is lehetséges hogy eddig még egyszer sem mosott fel eddig ott, ismerek olyan embert aki el vált most haza költözött a testvére családjához és õ is lusta 8 órát dolgozik és kb ennyi, a nõvére fõz, mos,takarít helyette 38 éves a férfi.

De ha te is akarod próbáljátok meg, de az elején jobb megbeszélni mindent, takarítás, szanadidõ, házi munkák, fõzés, pénz beosztás stb..

Ne csak úgy legyen hogy oda költözik és akkor te mindenben a szolgálatára állsz,ha nem segítsen be, az ivás helyett inkább menjetek el együtt kirándulni, sétálni.

20F

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. nov. 8. 23:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már laktunk együtt és pont ez a baj , hogy rendetlen.

# 5/5Időpont 2018. nov. 9. 09:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért szeretek állandóan egy stabil képet alkotni magamról másoknak? Más is van így ezzel?
Titeket nem idegesitenek azok az emberek akik állandóan megkérdeznek olyan dolgokat amire már válaszoltatok?
Szerintetek mit lehet tenni ezen az oldalon, ha valaki állandóan piszkál és zaklat, minden kérdésemhez /ahol rájon, hogy én vagyok az (ez általában a fozés témakorhoz...
Srácok, kortól függetlenül, van köztetek olyan, aki menet közben állandóan lehajtott fejjel jár?
Mégis miért szúrja minden társasági ember szemét, ha valaki magának valóbb, nem pofázik állandóan és nem ugyan olyan mint mindenki?!
Milyen érzést vált ki belőletek, ha valaki állandóan passzív mondatokkal fejezi ki magát?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!