Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar emberek miert ilyen...

A magyar emberek miert ilyen gonoszok altalaban? Felteszek itt egy kerdest, es nem is tudnak normalisan valaszolni, csak szidnak, hogy tanuljak meg irni, meg fogalmazni. Kulso szemmel nem nezunk a magyarokra jo szemmel. (Tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Ja, elég sok a nyelvtannáci.
2018. nov. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Ez nem gonoszság, csak egy nagyon hasznos tanács
2018. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Ki kell tapasztalni hogy hogyan kell őket kezelni hogy pozitívok legyenek.

Ha kötekedni akarnak de helyesen írsz akkor találnak más indokot. Ha van sapkája akkor azért verik meg, ha nincs akkor meg azért. Viszont ki lehet hozni az emberekből a maximális segítőkészséget is.

2018. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Miért lennének rosszabbak mint más nemzet?

Egyébként meg az hogy valaki legalább hellyel-közzel helyesen írjon, nem nagy elvárás, ha már itt élsz. Persze hogy szúrja az emberek szemét, én is utálom. Ha külföldi vagy megérthető, de csak akkor.

2018. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Na de Kérdező! Milyen az írásképed? Ékezetek hol maradnak?
2018. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Ha sok èrtelmetlen kèrdèst írsz ki, ki fog hullani a farktollad
2018. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem mondom magam magyarnak, attol, hogy tudok magyarul. Kulfoldi vagyok amugy.
2018. nov. 9. 00:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Bezzeg a segítség az kellene. Amíg nincs benne érdeked addig mocskolódsz, de amint valami baj van, jössz a segítségért. Ezek alapján te ugyanolyan magyar vagy mint akik beszóltak a helyesírásodra.
2018. nov. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5,6 és 8!

Tisztelettel beszéljetek!

2018. nov. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9#

Majd ha a kérdező nem csak "magyarozni" jár ide, akkor meglesz a tisztelet. Nem tudom te hogy vagy vele, de én azt gerinctelenségnek és kétszínűségnek hívom, ha valaki mocskolja a másikat, de havalami baja van akkor rögtön jön a segítségért. Gerinctelen embereknek pedig én nem szívesen segítek és a tiszteletet is csak olyan mértékben adom meg neki amennyire ő tisztel engem. Szóval a kedves kérdező örüljön, hogy vagyok annyira kultúrált, hogy nem kezdtem el szitokszavakkal illetni.

2018. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!