Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek nyitottab egy...

Hogyan legyek nyitottab egy bulin?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Meghivtak egy after partyra, amibol nem nagyon tudok visszalepni. Meg sosem voltam olyan igazan "bulis buliba" nem szokasom eljarkalni ilyen helyekre, mondhatni introvertalt vagyok. Tudok nyitott is lenni, csak hat nem ilyen helyeken. Nincs tul sok onbizalmam.. nem szokasom inni, es nem is nagyon kene "sokat" innom, nem is tervezem, tehat ilyen otletekkel ne alljatok elo:/ tehat az lenne a kerdes, hogy hogyan lehetnek nyitottab az emberek fele? Az idegenkkel tartozkodo vagyok, plane ha nem szimpi, akkor kb semmibe veszem az embert, de most ezt elakarom kerulni. A baratommal megyek egyebkent es miatta szamit ez, hogy nyitottabb legyek, mert egyszer elvitt egy baratja szulinapjara, szamomra vad idegenekkel es hat eleg zart voltam illetve nem tudtam elengedni magamam. Nem akarom neki elrontani az estet. Nem egyszeru kerdes, tudom, de mar nem tudok kihez fordulni.

2018. nov. 9. 14:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Nyitottabb*
2018. nov. 9. 14:04
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt, hogy semmibe veszem, ugy ertem, nem nagyon beszelgetek vele es egy szavas valaszokat adok kb.
2018. nov. 9. 14:08
 3/3 anonim válasza:
Igyàl egy sört, az felold és beszélgess. Fejtsd ki a dolgokat
2018. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!