Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha te introvertált vagy,...

Ha te introvertált vagy, hogyan kezeled ezeket?

Figyelt kérdés

-akármit csinálnál,egyfolytában téged figyelnének meg pofáznának olyanokat,amik idegesítenek

-mindig mindenért kifaggatnának,mintha bármi közük lenne hozzá

-állandóan jönnek a hülye small talk-jukkal,de te válaszolsz,persze legbelül szétvet az ideg

-ha kaja közben kérdezgetnek és egy kurwa falatot nem tudsz lenyelni,anelkül,hogy kérdésekkel bombáznának



2018. nov. 9. 14:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem fognak leállni, hiába vet szét az ideg! Sőt, annál inkább csinálják, és pont azért mert hagyod! Munkahely vagy suli?
2018. nov. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Hollandiába jöttem melózni és a szálláson pont kifogtam a leggyökerebb szobatársat+átjön a szomszédból az ő sleppje és a tököm ki van velük.


Egy nyomorult zacskós levest nem bírok ugy megfőzni és megenni,hogy ne pofázzon állandóan. Szeretnék NYUGODTAN zabálni,nem úgy,hogy kérdezgetnek közben.

2018. nov. 9. 14:36
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
Érdekes. Én biztos hozzád se szólnék, az írásod alapján nagyon bunkó stílusod van.
2018. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3 Ne bánts engem! Én ilyen vagyok,ha nem tetszik,nem kell elviselni!


Teljesen jogos,hogy szeretem,ha békénhagynak!

2018. nov. 9. 14:43
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is várom veled együtt a válaszokat. Nem tudom, hogy lehet ezt kezelni. Szoktak kérdezgetni, hogy miért nincs pasim például. Ami számomra totál magánügy. Nyilván nem mondhatom el az igazat, hogy férfigyűlölő vagyok, meg depressziós meg stb. Azt szoktam válaszolni hogy ha kéne akkor lenne nem? Meg ilyen visszaütő válaszokat, mert rákényszerítenek. Néha meg elviccelem. Azt mondom szabadnak születtem. Helyzettől függ. Meg mikor milyen kedvem van.
2018. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember szeret társalogni, társas lényel vagyunk.

Viszont ha 1 k__va levest nem ehetnék meg nyugiban, akkor a fejükre borítanám.

2018. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ilyen vagyok ki nem állhatom ha nincs egy nyugodt percem és az emberek folyamatosan zaklatlak valamivel. Én ilyenkor ha lehetőségem van rá vagy eljövendő onnan, vagy csak simán nem válaszolok. Egy idő után megunják és találnak jobb elfoglaltságot az én életemben való vájkálásnál
2018. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%
Hiába írogatsz privátot, akkor is azt mondom, hogy nagyon nem szimpatikus a stílusod, a szóhasználatod stb. Mivel nincs rád írva, hogy nem szeretnél beszélgetni, vagy hogy egyedül akarsz lenni, ezért ha valaki odamegy hozzád beszélgetni, és te azt szeretnéd, hogy elmenjen, akkor kénytelen vagy megmondani neki, hogy ne haragudjon, de most nem szeretnél társaságot. Normális stílusban, udvariasan. Ez sajnos így fog működni egész addig, amíg fel nem találja az emberiség a gondolatolvasást. Attól nem fognak téged békén hagyni, ha itt írogatsz trágár szóhasználattal.
2018. nov. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 Miért zavar téged,hogy nem szeretek társalogni. A többi válaszoló jót írt.A bunkóság az,amikor nem hagynak valakit bèkén,pedig az illető nyugalomra vágyik
2018. nov. 9. 15:02
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Költözz akkor máshova...
2018. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!