Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legnagyobb pet peeved?...

Mi a legnagyobb pet peeved? (idegesito szokas ami idegesit masokban)

Figyelt kérdés

Olyan, ami kiabrandito/idegesito masokban. Pl.: hogyha valaki csamcsog, karomkodik..

Erdekel hogy nekem van e olyan szokasom amit masok nagyon idegesitonek tartanak. Plusz kivancsi vagyok alapbol:)



2018. nov. 10. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
A pontatlanság. Na az nagyon idegesít.
2018. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Számomra az idegesítő mikor valaki leskelődik az ablakából boldog-boldogtalan után.
2018. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Nyelvtannáci vagyok. Kivagyok a helyesírási hibáktól.
2018. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
irjatok kort es nemet is, koszi:)
2018. nov. 10. 12:27
 5/16 anonim ***** válasza:
Az emberek amikor totyognak a bevásárlóközpontban. Vagy akárhol. Szét tudna vetni az ideg. Mennék a dolgomra, az a marha meg csak nézeget, mint aki most lát először napfényt. Az én idegesítő szokásom, amit mások mondtak, hogy bunkó vagyok. Mármint nem beszélek csúnyán vagy ilyesmi, csak ha valaki megkérdezi, hogy hogyan áll neki a ruha, vagy milyen lett a haja, akkor megmondom neki, hogy ez nagyon nem áll jól, nagyon nem tetszik stb.. Nem fogom neki csak azért azt mondani, hogy csinos, mert úgy illik.
2018. nov. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36/F
2018. nov. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Engem az, ha valaki vágja a körmét(van olyan kolléganőm, aki ebéd szünetbe, az ebédlőasztalra, rakja fel a csülkét, és vágja a körmét) előttem, csámcsog, röfögve nevet, kaja közben beszél, és kifelejön a szájából a megrágott étel, ha anya apa szájon csokolja a gyerekét, a lassúság, a hangos telefonálás, értetlenség( amikor tök logikus dolgot magyarázol el sokadjára, és még mindig nem érti) a paraszt(jovan má, haggyámá, stb) beszéd, illetve a bunkóság. Ez ami kb eszembe jutott, de sose szoltam meg senkit ezek miatt.☺
2018. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

- Valaki nem ismeri a személyes tér fogalmát (majdnem az öledbe ül a buszon, tol előre a bevásárló gurulóssal, hátha jobban halad a sor, vagy épp belepofázik abba, hogy nézek ki, hogyan éljem az életem...)

- Hajcsavargatás, haj hátrarázás (folyamatosan) (volt olyan ismerősöm aki konkrétan az agyát fúrta már, ahogy csavargatta a haját)

- Okoskodás

- Ha valaki nem hallgatja meg a másikat, hanem folyton belepofázik egy beszélgetésbe, és semmitől nem veszi észre magát


* Hopp rájöttem miért is vagyok antiszociális. *

23/N, biztos sok van még :D

2018. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#5 vagyok 22/F
2018. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem az, ha valaki hazudik. Elég, ha hétköznapi, jelentéktelen dolgokban. Az a legrosszabb :D Ha nincs kedve találkozni, mondja azt és ne fogja a nagymamája harmadik macskájára, mert attól falnak megyek. Gyűlölöm az irigy embereket és azokat, akik mindenben a negatívumot látják. Az előbbieket még csak-csak tűröm, de van, amiért fejek hullanak: ha valaki panaszkodik ahelyett, hogy felemelné a seggét és megoldaná a jelentéktelen kis problémáját. Az ilyeneket én válogatás nélkül ki szoktam hajigálni az életemből. 28/N
2018. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!