Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha ez történik?

Mit csináljak, ha ez történik?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka azt álmodtam, hogy egy maszkos férfi szemből rám támad, lefog, befogja a számat, és mondja, hogy ne aggódjak semmi bajom nem lesz...ez után felriadtam. Szerintetek jelent ez az álom valamit? Mert ma attól féltem már hogy ez megtörténhet. Ti mit tennétek ha ez megtörténne veletek? Én biztos leblokkolnék.

2018. nov. 10. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el,próbálj valami vidám eseményre gondolni,és akkor nem fogsz rosszat álmodni.
2018. nov. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, ezt én is próbáltam, de nehezen megy. Inkáb fejben próbálnék felkészülni arra ha így megtámadnának, de nem tudom mit tennék...
2018. nov. 10. 23:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Férfiként nyilván nem erőszakolnának meg, de ha megállít és úgy ítélem meg hogy valamit akar, akkor rögtön ütök is, nem várnék arra míg Ő kap elő egy kést.

Ha nő volnék igyekeznék elkerülni az ilyesmit, aki nem tanult küzdősportot, az nem fogja tudni megvédeni magát, mert nincs felkészítve a pszichikai hatásokra, és úgy megijed hogy legyökerezik a lába.

2018. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez is jó ötlet!

De ha valaki oda jön hozzád és megkérdezi,hogy merre van a tesco azért ne üssük le :)

Ha nem fordul többet elő akkor nem kell vele foglalkozni,ha megint előjön akkor gondolkozz mitől jöhet elő mi történt mostanában veled ilyesmi!

2018. nov. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!