Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal, csinos lányok miről...

Fiatal, csinos lányok miről tudnak annyit beszélgetni a buszsofőrökkel?

Figyelt kérdés

Nos, először a neten olvastam erről a jelenségről, de mióta gyakran buszozom, egyre többször tapasztalom ezt. Szóval olyan 16-22 közötti lányok végig a vezetőfülke mellett állnak, és lökik a sódert a sofőrnek. Csak amikor épp megállóhoz érnek, akkor egy fél percre ül vissza a csaj, hogy fel tudjanak szállni, majd visszaáll, és folytatódik a csevej.

Hallgatózni nem akarok, de már kezd érdekelni, hogy mi ez az egész.

Egyébként szerintem nem éppen veszélytelen a dolog, a buszsofőrnek óriási felelőssége van, és akkor egy csitri (már bocsánat) egész úton eltereli a figyelmét. Ilyenkor sokkal nagyobb az esélye egy balesetnek. És volt olyan is, hogy észrevehetően el kezdett a gyökér vagizni a csajnak. Pedig ez nem játék...



2018. nov. 12. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Heideggerről és Spinozáról.

Amúgy ez már évtizedekkel ezelőtt is így ment.

2018. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Nőként mondom, hogy szerintem szánalmas jelenség. És nemcsak a buszsofőrökkel, hanem mindenkivel ezt csinálják.
2018. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Igen, gyakori eset olyan helyközi buszokon, ahol nincs vezetőfülke. Pedig még ki is van írva, hogy tilos. Hogy miről? Fene tudja. Múltkor egy srác meg egy lány végigdumálták mögöttem az utat a semmiről. Na hát arról.
2018. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Nekem van buszsofőr barátom és az mondja hogy minden csaj meg akarja magát dugatni. Egyszerűen nem lehet lerázni őket.

Hogy mitől azt ő se tudja de már nagyon zavaró, idegesitő.

2018. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Én csak buszos r*biknek hívom őket, van olyan, akin már a fél cég átment.
2018. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Ez felénk is tipikus.

Nagy kultusza van a buszsofőröknek :D

Haverom anyját állítólag tiniként rendszeresen kezelték a helyiek, volt hogy hárman nyomták neki.

2018. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Metionin ***** válasza:
94%
Ezt én is észrevettem amíg bejártam gimibe. Először a csaj tűnt fel, hogy folyamatosan beszél, az csak később hogy nem is ugyanaz a sofőr van minden nap, hanem mindegy ki ül bent, a csaj mindegyikkel ugyanúgy beszél, vihog, illegeti magát stb. Ha eltűnt a csaj mert valamiért már nem járt azzal a busszal, idővel átvette a helyét egy másik hasonló.
2018. nov. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Engem nem érdekel miről beszélgetnek, mert ez tilos. Pont egy pár napja illegette magát a sofőrnek egy leányzó, a negyedik megálló után bekopogtam a fülkébe, hogy az utat kéne figyelni, nem rityegni rötyögni, na a lánynak egyből le is hervadt a mosoly az arcáról. Felírtam a busz rendszámát, a munkahelyemen még sokáig gondolkodtam rajta, hogy panaszt teszek, de aztán olyan sok teendőm volt, hogy ejtettem az ügyet. A fiatal lányok buták. Nem gondolnak bele, hogy ezzel balesetet is okozhatnak, csak mert éppen f_szhiányuk van. De a sofőr se különb, aki nem küldi őket a helyükre.
2018. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

Egy bp.-i buszgarázsnál lakom így első kézből hallom, hogy munka után miket mesélnek a gk.vezetők ezekről a tini-ribikről.

A csajok azt használják ki, hogy a sofőr helyhez kötött és udvariasnak kell lennie mindenkivel. Így kénytelenek végighallgatni a locsogásukat.

Legutóbb pont azt mesélte az egyik ismerős sofőrnek a csaj, hogy hogyan szivatja a barátját azzal, hogy mindig felhúzza, de sosem szexel vele. Viszont mivel közben ő is begerjed, ezért felajánlkozik valamelyik szimpatikus sofőrnek.

Még annyit mondott, hogy imádja, hogy az idősebb férfiakat is megtudja szédíteni, és ha valamelyik osztálytársa vagy ismerőse meglátná, úgy sem hinné azt, hogy 40-50 éves sofőrökkel ke fél.

2018. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%
Én dumálok egy buszsofőrrel. Nagyon bejön, en is neki, flörtölni szoktunk. Felajánlotta már, hogy találkozzunk munka után, de van családja, azért mégse akarok nekik rosszat. Szóval marad a bajcsevej :) 26/N
2018. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!