Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van sok embernek üldözés...

Miért van sok embernek üldözési mániája a drónoktól?

Figyelt kérdés

Vannak akiknek dührohamaik lesznek ha meglátnak egy ilyen távirányítós játékhelikoptert.


De pl. a siklóernyősöket senki nem inzultálja mert repked a város felett,akár alacsony magasságban, pedig ő is tud kémkedni onnan ha akar.


A legfőbb aggodalma sok embernek hogy biztos után a kémkednek és le akarják fotózni. XD


Kémkedni!!!! Egy olyan eszközzel amin színes villogó helyzetjelző fények vannak és olyan hangos hogy több száz méterről meghallod!!!


Ja és feleannyi pénzből 40x-es zoomos kamerát lehet venni amivel messziről észrevétlenül lehet kémkedni ha akarok.



2018. nov. 13. 11:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Mert az se tetszene ha egy idegen fotózgatna az utca másik feléről. Ez ugyan az.
2018. nov. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%

Sikóernyőzök. Soha az életben nem volt rögzítésre alkalmas eszköz közben a kezemben. Egy ilyen fos drón eleve leközvetíti magáról a képet, amit legtöbben tárolnak is, ráadásul nincsen ráírva, hogy most amúgy rögzít-e vagy csak valami marha sárkányrepülőset játszik.

Ha én kifekszem a földről minden oldalról védett kertembe meztelenül napozni és valami csoda folytán baromi közelről elhúz felettem egy siklóernyős, vagy észre sem vesz, vagy rosszabb esetben erre fogja egész éjszaka verni, de biztos, hogy nem lesz rögzítve. Na egy drónnál ez nagy valószínűséggel fordítva lesz.

Arról ne beszéljünk, hogy ugye azt kifelejtetted a számításból, hogy a siklóernyővel nem lehet a levegőben megállni videót készíteni, azzal a vacakkal viszont igen :)

Én ki fogom lőni, ha egyszer is meglátok egy ilyet a saját földemen. És még jogom is lesz rá. Szerencsére kicsi esélyt látok rá :)

2018. nov. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De senki nem készít rólad felvételt. Mert nem kíváncsi rád a drónos, ő csak repked. Ez egy játékrepülő.
2018. nov. 13. 12:05
 4/16 A kérdező kommentje:
A földedre senki nem repül be. Senki nem akar rólad videót készíteni.
2018. nov. 13. 12:06
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Te ismersz minden drónost és tudod, hogy hova és miért reptet, vagy mi?
2018. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez olyan mint az autó. A legtöbb ember normálisan célnak megfelelően használja de vannak autósok közt is olyanok akiknek nem kéne adni mert közveszélyes.
2018. nov. 13. 12:17
 7/16 anonim ***** válasza:
38%

Kerdezo, ne magadbol indulj ki. Mi is hasznalunk dront munka miatt, de abszolute megertem az ezzel kapcsolatos felelmeket, mert nem mindenki etikus es jofej! Nem mellesleg lakotz terulet felett amugyis tilos repkedni, nem csak etikatlan, de veszelyes is.

Ha dron hasznalo vagy, nemi megertes es tudas nem artana, ha nem csak hoborogni akarsz mint az ellentabor(od)...

2018. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én sosem repülök lakott terület felett, csak munka célból de akkor engedéllyel.
2018. nov. 13. 12:25
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
És az volt a kérdés, hogy miért van sok embernek üldözési mániája azoktól a drónoktól amiket te reptetsz?
2018. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sem tetszene, ha ott reptetné játszótéren hülyegyerek az 1-2 kilós spéci drónját, ahol alatta gyerekek játszanak. Meg ne jöjjön a kertünk felé sem, ott se essen a fejünkre.
2018. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!