Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan kövér, nagy darab...

Van olyan kövér, nagy darab lány aki?

Figyelt kérdés

...aki szereti magán a felesleget, illetve, szereti fogdosni / maszírozni a zsírpárnáit, illetve ha kifejezetten szeretné ha a párja odáig lenne a zsírpárnáitól és kényeztetné egy kicsit gyengéden. Vagy mindenki visszataszítónak találná?

Persze nem arra gondoltam, hogy szétmarkolássza szegény lányt! Hanem pl. előjátéknál szépen érzékien végigsimogatja, puszilagatja. Illeve kinek mi az ami beleférne?

Légyszi csak komoly válaszokat!



2018. nov. 13. 15:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ilyesmit értek kövér alatt:

[link]

2018. nov. 13. 15:37
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem zavar különösebben a zsírom, de nem is vagyok úgy rágerjedve, mint írtad, eszembe nem jutna fogdosni magamon. :D Ha a párom nem fetisizálná, hanem szimplán azért tetszene neki, mert hozzám tartozik, az rendben lenne.
2018. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
...mondjuk messze nem vagyok olyan kövér, mint az általad linkelt lány, szóval lehet, mégsem kellett volna megszólítva éreznem magam.
2018. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem baj. Minél több válasz annál jobb. Köszi, hogy írtál. :)
2018. nov. 13. 15:46
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Hát nem tudom.. én se vagyok annyira kövér mint az a lány, de mikor ilyen képeket látok elszegyellem magam hogy azért még is van rajtam is eléggé sok felesleg. Főként a pajzsmirigyem miatt van gondom a hájreteggel de én is tettem érte hogy ilyen legyek. Régóta próbálkozom mindenféle diétával be is tartom őket de a betegségem miatt nehezebb a fogyás sajnos. Nem adom fel és szerencsére a párom is segít nekem benne ő is edzi magát és támogat engem mindenben. Nem szeretnék úgy kinézni mint a képen lévő nő és nem kifejezetten szeretem ha valaki ennyire elhanyagolja magát. Mert igen is tehet ellene. Én is teszek igaz nem látszik meg rajtam egyelőre de azért folyamatosan a jó irányba haladok. Remélem hogy azért szépen lassan minden kövér ember felfogja nem jó amit magával csinál. Én alig tudtam lépcsőt mászni amióta edzek és oda figyelek hogyan étkezem már meg se kottyan. És ez csak sokkal jobb lesz. Nagyon jó érzés.😊
2018. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem tetszik a hölgy,sőt a még kövérebbek jobban. Odavagyok a hatalmas,hájas női testért.
2018. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem. :(
2018. nov. 16. 17:39
 8/11 anonim válasza:
100%
Én sem vagyok a linkelt típus, annál kevésbé vagyok kövér, de azt szeretem, ha csókolgatnak a hasamnál is, illetve ha simogatnak.
2018. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan. Bár nem ismerem a mai 20as lányokat, de huszonévesen még rejtegettem ezeket az "extrákat". A mai Y generáció biztos más már.

Viszont a finomkodást hagyjuk a végére. Ha valaki kívánja a husit, az legyen határozott. Kézfogásból is erős a jó, hát még más fogásból. :)

44L

2019. szept. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Én is a kövér nőket szeretem, mindig is duci párom volt. Kérdésedre azt kell mondjam, sajnos ritka, hogy egy nő olyan szinten elfogadja a kövérségét, amire Te gondolsz, szóval , hogy élvezettel markolássza a saját háját, izgassa a kövérsége. Életemben (sajnos csak) 2 ilyen valakit ismertem, egész más dimenziójú kapcsolat volt..imádtam:))

Legtöbb esetben már akkor is szerencséd van, ha a duci párod nem becsmérli rendszeresen a saját testét. Olyan is volt, hogy ilyen kijelentésektől besokallatam, és odaálltunk meztelenül egy egész alakos tükör elé,ahol minden kis hájas részéről megmutattam neki, miért szép, mi benne a szép és nekem miért tetszik nagyon. Jót tett a kapcsolatunknak is.

Nagyon más az, ha a nő undorító kövér disznónak nevezi magát, ez kiábrándító, ez számomra azt jelenti, hogy nem érti, hogy igenis tetszik nekem, és

más az, ha játékosan mondja, hogy nézd milyen jó hájas disznó vagyok...:))) az ilyen imádnivaló..az iylen egy bizalmi szint.

Remélem segítettem.

F/39

2019. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!