Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kereskedelemben dolgozók, ti...

Kereskedelemben dolgozók, ti szeretitek ha a vásárló kedves, beszédes?

Figyelt kérdés
Szeretitek ha mosolygós, kedves a vásárló, esetleg többet beszél hozzátok a szokásos minimumot kívül, vagy ez nektek teher, idegesítő?
2018. nov. 13. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen kedvem van beszélgetni, mennyire vagyok elfoglalt, de még mindig jobbak a kedves beszélgetősek, mint a bunkó parasztok akik rajtam élik ki a mindennapi stresszüket.
2018. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Utálom, ki a f.r ászt érdekli a süket dumája, el mondja az élettörténetét, és nem veszi észre hogy k.@23rvára nem érdekel, csak ennyit válaszolok: aha,aha,aha,aha,hmmm,aha,aha,hmm ,igen,aha, de ő csak mondja meg mondja . A legszebb pillanat az egészben az amikor elköszön.
2018. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam utolsó, hanem aki mosolyog, kedves és szép napot kíván.
2018. nov. 13. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak diákként dolgoztam kereskedelemben, de azt kb fél évig. Sok ember van, mindegyikkel kedvesnek kell lenni, vagyis annak kell látszanod, tehát nem könnyű.

A legtöbb ember szerencsére semleges, köszön, fizet, elköszön.

Vannak bunkók is, akik kóstolgatnak, panaszkodnak, vagy pont téged kritizálnak, ilyenkor nem válaszolok semmit, vagy csak épp azt, amit kifogásol, de azért lehoznak az életről.

A legritkább eset, amikor egy kedves vásárló jön, engem mindig feldobnak. Egyszer volt egy bácsi, aki megkérdezte, hogy hogy bírom ezt a hajtást, ezután sok sikert kívánt az életemben. Nem tudom miért, de ez nagyon megmaradt, látszott rajta, hogy rendes ember:D

2018. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
akkor miért irtad ki azt, hogy ,,esetleg többet beszél a szokásos minimumon kivül,, az ha valaki mosolyog és köszön , azzal nincs semmi baj, viszont ha elkezd szófosóniába átmenni....az mocskos drog
2018. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ilyenekre gondoltam amit a 4-es is írt. Akik kedveskedesbol többet mondanak a szia, köszönömön kívül.
2018. nov. 13. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!