Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A sör reklámokat mikor fogják...

A sör reklámokat mikor fogják végre betiltani? A dohányzás reklámokat sokeresen betiltották már, de ezek még mindig mennek. Nagyon káros és az alkoholizálást terjesztik.

Figyelt kérdés
2018. nov. 14. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Már miért tiltanák be? Rengeteget keresnek rajta, és semmi komoly nyomás nincs rajtuk ami miatt akár csak fontolóra kéne venniük ilyesmit.
2018. nov. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

A sör mióta káros?


Az alkoholizmus lehet káros, de az, hogy a haverokkal hetente egyszer vagy a munkanapok után bedob az ember pár dobozzal (amivel amúgy ezek a gonosz, kapitalista, titkon tömeges alkoholizmust elérni kívánó reklámok operálnak) még egészséges is.

2018. nov. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%

A sör mióta káros? :')


Az alkohol méreg barátom. Kicsit olvass a témában.


Majd akkor kedves kérdező ha elérjük ezt a szintet és nem kapnak nézettséget az ilyen reklámokat közvetítő csatornák.

2018. nov. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet a borral? Naponta 1 dl vörösbort még javasolnak is az egészséges kiegyensúlyozott táplálkozáshoz? Ez is csak összeesküvés elmélet?
2018. nov. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
A cigaretta függőséget okoz, de a sör nem. Mi vele a probléma? Folyékony kenyér. Voltál-e már Münchenben az Oktoberfest-en? Maga a mennyország. ;-]
2018. nov. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Az emberi hülyeséget mikor fogják betiltani?Mert az tényleg baromi káros mások egészségére is.Ezt a nagy dohány kampányt sem értem...mert ezzel az erővel jópár gyógyszert is ki kéne vonni a forgalomból

A sört betiltani???Ha még a keményebb piákat akarnád...De még azokat is fölösleges..Miért kéne?Mérgező?persze van az a mennyiség...de megsúgom a levegő amit belélegzel is teli van káros anyaggal.(szerintem a városi levegő mérgezőbb mint a cigi...csak igy jobb arra fogni mint be ismerni h szét bsztuk a városokat.)A másik h az alkoholizmus nem alakul ki egyik napról a másikra ...nem lesz függő senki még akkor sem ha minden nap istentelün részegre issza magát hónapokon keresztül...Saját fiatal kori tapasztalat..Most meg már lassan 10éve nem is ittam...kb 5éve meg egyátalán.(sosem voltam rá szokva,az izét mindig is utáltam...viszont egy idő után mindenki kinövi a piás korszakát...vagy nem ..)Nekem tök mind1 h ki iszik vagy sem,de nem akarok olyan világban élni ahol mindent betiltanak.Az a sör után mi lesz a következő amit betiltunk???

2018. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aztán ha betiltanák a reklámokat mi lenne?

Én 7éve nem láttam sörreklámot, azóta kb nem nézek tévét.

Ezalatt a 7év alatt kb 1000 sört megittam az tuti.

Persze vannak olyan agyhalottak, hogy csak a reklám miatt söröznek, de az nagyon ritka szerintem.

2018. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A nicotin es az alkohol édestestvérek. Az egyik engedélyezett a munkahelyen a másik fogyasztása tilos.


Tehát így az alkohol reklámozása megmaradt, mert driszkrinnálták a munkahelyről, pedig egy sörtől senki sem lesz ittas.


Az alkohol gyilkos, minden téren, egészség, család,buliban,közlekedés...nincs olyan közeg, ahol az alkohol ne ártana.


Leszokni róla iszonyat nehéz,akkor is ha valaki naponta 1-2 sört iszik.


Egy normális világban, teljesen betiltják mind az alkohol mentes, és alkoholos árúk reklámozását, hiszen alkohol és cigi édestestvérek, aki cigizik, iszik is, aki iszik cigizik is. Ha rászoktatlak az alkeszra, rászoksz a cigire is.(lehet nem)


Na mindegy, egy szó, mint száz. Az alkoholnak is kell külön trafik, a gyerekek miatt!!!

2018. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A sőrivás azért tudták rá venni az egyik nemet hogy azt a vacak keserű löttyöt igya, mert a férfiassághoz kapcsolták a reklámok, de mindent valami jól hangzó "az élet habos oldala", " Mostmár tudom a nagyapám miért tartotta nagyra a BARÁTSÁGOT" "Egyett a társaság miatt..."


Így manipulálnak fogyasztásra, azt a keserű xar ivásra.

2018. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!