Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tehetném érdekesebbé...

Hogyan tehetném érdekesebbé az életem, vagy milyen hobbit javasolnátok?

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem naplót írni, és ez vezetett arra a felismerésre, hogy teljesen unalmas az életem :D

olyan szakon vagyok az egyetemen, ahol a szorgalmi időszak alatt nincs túl sok dolgunk, persze már tanulgatok a vizsgákra előre, de ez sem vesz el sok időt. Főleg a délelőttjeim üresek, kevés órám van, az is olyan, hogy alig vagyunk bent és rögtön hazamegyünk utána, szóval nem igazán tudok csoporttársakkal időt tölteni. (Barátaim azért vannak máshonnan, de jó lenne új embereket megismerni). Dolgozom is délutánonként, sportolok (nem versenyszerűen, arra sajnos nincs lehetőségem most, így csak heti 2 alkalmat jelent ez), meg itthon regényt írok, de arról nem szívesen mesélek másoknak. Így hát nem sok érdekes dolog van az életemben, és nagyon úgy érzem, hogy elpazarlom az egyetemista éveimet


A lényeg: milyen új szokásokkal/hobbikkal lehetnék érdekesebb? Lehet egyéni is, de annak is örülnék, ha új embereket ismerhetnék meg vele. Köszönöm előre is a válaszokat!



2018. nov. 14. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Hát, a sorozatgyilkosok nagyon érdekesek tudnak lenni. Csak hangosan gondolkodok :D


Komolyra fordítva, menj el diákmunkára, mondjuk gyorsétterembe, ha nem is a pénzért, a társaságért és tapasztalatokért.

2018. nov. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Tanctanfolyam. Igaz azok delutan/este vannak, de jol lehet ismerkedni. Ha erolteti valaki egy ido utan az egyutt bulizast egyutt gyakorlas cimen, akkor lehet belole még barati tarsasag is.

Delelottonkent inkabb konditerembe tudsz elmenni esetleg joga. Ilyen helyeken is egy ido utan jol ossze lehet ismerkedni.

Nyelvtanfolyam is egy opcio.

2018. nov. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Menj el kizombára.
2018. nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Bónuszbrigád tele van olcsó csoportos utazásokkal, jó program, és lehet barátkozni.
2018. nov. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
hát nem tudom, ha én olvasok meg írok, akkor elég érdekes vagyok számomra ahhoz hogy ne akarjak ennél érdekesebb lenni. megfelelési kényszered van? gondolod a többi ember annyira érdekes? egy nagy frászt, az emberek többsége egyáltalán nem érdekes, szimpla hétköznapi ember 1-2 érdekes vonással. te már regényíró vagy, minek több érdekes vonás neked? az egy életre elég. de amúgy ha gondolod menj el tollaslabdázni :D
2018. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! de írhattok még amúgy :) diákmunkám már van, de a többin elgondolkodom mindenképp


#5ös, beletaláltál, tényleg van egy kis megfelelelési kényszerem (és most elég para, hogy ezt pár soromból ki lehet olvasni :D). talán kicsit tényleg azért akarok érdekesebb lenni, hogy jó sztorikat meséljek magamról az embereknek. de inkább arról van szó, hogy nem akarom elpocsékolni az egyetemista éveimet, mert ha dolgozni kezdek, tuti nem lesz időm hobbikat keresni. szeretném ezeket az utolsó nem-igazán-felnőtt időszakomat hasznosan tölteni

2018. nov. 14. 19:02
 7/11 A kérdező kommentje:
*ezeket helyett ezt, nyilván :D
2018. nov. 14. 19:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, kezdd el felfedezni a múzeumokat. Egy héten egyszer menjél el a Szépművészetibe, mindig valamelyik részét járd be, vagy szintén egy héten egyszer menjél el valamelyik barátnőddel v. barátoddal kirándulni, ismerd meg a budai hegyeket, vagy egy hónapban egyszer utazzál el valamelyik vidéki városba, szintén azzal a céllal, hogy megismerd. Ha még nem szeretted meg a komolyzenét, akkor vegyél egy Operák könyvét, és olvasgasd, és egy-két három hónapban egyszer menjél el az Operába, nem csak, hogy gyönyörű, de ha megszereted ezt a zenét (és a komolyzenét általában, a szimfonikus zenét), akkor már szívesen fogod hallgatni. Én már novemberben elkezdem várni például az újévi bécsi koncertet, mindig jan. 1-jén van, 10, fél 11 körül kezdik, valami csodás! Nem csak Strauss-zene van benne, de tájakat is bemutatnak, balett is van benne, csodásan van az egész megrendezve, nem beszélve arról bécsi a hangversenyteremről, ahonnan közvetítik.
2018. nov. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
folyt.: ja, és olvass sokat, klasszikusokat.
2018. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5-ös: Nem ő akar érdekesebb lenni, hanem az életét szeretné érdekesebbé tenni.


Lépj be ide pl.:

[link]

2018. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!