Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, mennyire zavar titeket...

Lányok, mennyire zavar titeket ha egy fiúnak nagyon erős szemüvege van? :/

Figyelt kérdés

Kiskoromban nagyon sokat bántottak emiatt (-10-es dioptriám van) és emiatt eléggé kicsi az önbizalmam, főleg most, hogy ma kaptam egy új szemüveget :S

17/f

(mondjuk fiúk is válaszolhatnak:D)



2018. nov. 14. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez egyáltalán nem zavaró :D elég furcsa,hogy valaki azért csúfolódik,mert valakinek "erős" a szemüvege.

16/l

2018. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

"- Károly, vedd le a szemüvegedet, mert nyomja a combomat!

- Igen, drágám!

- Tudod, mit? Inkább vedd vissza, mert most meg a padot nyalod!"

2018. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Engem nem zavarna 18/L
2018. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Én nem értem miért zavarna bárkit is hogy milyen dioptriás a szemüveged. Amíg ki tudod választani azt a szemüveget amelyik jól áll már senkit sem érdekel, hogy milyen erős az. Na meg ha valakinek tetszel vagy jóban vagy vele annak eszébe sem jut ilyen.

Máskülönbem kiskorodban azért csúfoltak mert olyankor ritka az, hogy egy gyerek egy másik gyereken lásson szemüveget. És mivel nem tudják felfogni, higy miért is hordod (mert anélkül nem látsz semmit xD) ezért csufolnak. Volt egy osztálytársnőm akit szintén csúfoltak mikor kicsik voltunk és most mégrosszabbul lát, mint annó.


Ne szégyelld mert nincs mit szégyellni azon, hogy nem látsz jól nélküle. Az hogy neked vagy bárki másnak ilyen erős vagy bármilyen erősségű szemüvege van az a világ egyik legtermészetesebb dolga.


16/L

2018. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
77%
Semennyire.
2018. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Semennyire, vőlegényemnek 9-es szemüvege van. Mostanában nagyon szépen elvékonyított üveggel csinálják (vagy nem is üveg, valami műanyag féle).
2018. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Csöppet sem érdekel. Az ovisok/kisiskolások gonoszak tudnak lenni, de a normálisabbja mire a te korodba ér, kinövi. Aki nem, azt tojd le. Ő baja, ha megragadt ezen a szinten.
2018. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Semennyire, főleg hogy nekem is rossz a szemem, meg tudlak érteni. 😁
2018. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves válaszok jöttek :)
2018. nov. 14. 21:59
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Lány vagyok, de a másik oldalról tudok nyilatkozni. Nekem -6,5 és -5.0 dioptriás, igaz egész régóta kontaklencsét hordok, szerintem a volt barátaim többsége nem is tudja, hogy ilyen rossz a szemem, aki tudta, azt sem zavarta. Én azért váltottam lencsére, mert én is kiskoromtól szemüveges voltam, a mai napig zavar, ha néha abban kell kimennem az utcára, olyankor nekem is visszaesik az önbizalmam a béka feneke alá. Esetleg te is kipróbálhatnád a kontaktlencsét, hátha jobban érzed benne magad. Különben engem lányként nem zavarna az sem, hogy ilyen erős szemüveget hordasz, szerintem minden a kerettől függ, ha jól van megválasztva "öltöztet" a szemüveg.
2018. nov. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!