Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miközben az exemben próbálom...

Miközben az exemben próbálom tartani a lelket, felélednek a régi érzéseink? Volt már valaki így? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Az első szerelmem volt, mindenben elsők voltunk egymásnak. 7 éve, hogy véget ért, én szakítottam. Ostoba voltam, nem becsültem meg őt, ő sokkal komolyabb, érettebb volt nálam a párkapcsolathoz. De megmaradt a jó viszony, már amennyire annak lehet nevezni azt, hogy mindig váltottunk pár szót, ha összefutottunk. Ő most nagyon komoly érzelmi válságot él át, és felajánlottam, hogy mellette leszek és számíthat rám bármiben, ha csak beszélni akar róla. Ez múlt hét elején volt, azóta többször találkoztunk. Nem gondoltam semmi komolyra, de azt hiszem, kezdünk újra egymásba szeretni. Egyre többet gondolok rá, és alig várom, hogy újra találkozzunk. Ő ki is mondja, megfogja a kezemet. Anno kihűltek iránta az érzéseim, 2 és fél évet voltunk együtt. Azóta rengeteget változtunk mindketten, főleg én. Hozzá komolyodtam érzelmileg, ha lehet így mondani.

Vajon lehet ebből még valaha valami? Vagy felmelegitve tényleg csak a töltött káposzta jó?


2018. nov. 14. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Jaj hanyszor hallottam en mar azt "azota komolyodtunk" :DDD


Persze, meg lehet probalni, 1 evet josolok nektek :D

2018. nov. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor még gyerekek voltunk szinte. Én 19, ő 20 mikor egymásra találtunk. Nyilván sokat változtunk azóta mindketten, azért mondtam, hogy főleg én, mert ő már akkor is egy hosszú távra tervező, megbízható, komoly srác volt. Én voltam az éretlen, buta kis lány.
2018. nov. 14. 23:37
 3/7 A kérdező kommentje:
*én 19, ő 22, elírtam.
2018. nov. 14. 23:46
 4/7 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Szerintem sem tartana sokáig.
2018. nov. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Lehet. Nem kell előre leírni. Semmi vesztenivalótok nincs.
2018. nov. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

" Én voltam az éretlen, buta kis lány."


Nem csak voltal, meg most is az vagy ;)

2018. nov. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Persze hogy lehet. 7 év sok idő, azalatt sokat változik az ember.


Nem ugyanilyen sztori, de én sem most találkoztam először a párommal... 13 éveseb már udvarolt nekem, amikor én még nem voltam rá vevő, mert korai volt. Akkor megbántottam és eltűnt.. Évekkel később találkoztunk újra és ekkor már én is beértem annyira hogy fogadjam a bókjait. :) Most járunk 2 éve, de elég stabilnak és hosszú távúnak érzem ezt a kapcsolatot, ő is komoly gondolkodású srác - ha párkapcsolatról van szó :D

2018. nov. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!