Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket ordított már le...

Titeket ordított már le eü-ben dolgozó ember? Ha igen, hogy kezeltétek? Ez mennyire gyakori az eü-ben?

Figyelt kérdés

2018. nov. 15. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Ordítani nem ordított le még senki, de volt már abban részem, hogy totál lenézett, egy jó szó nem hagyta el a száját, végezte a dolgát, mint a gép. Amikor 20 centis csövet húzott ki a gerincemből, annyit sem mondott, hogy fájni fog, egy tenyeres-talpas nagydarab ápolónő, aki 25 éve nap mint nap ugyanazt csinálja. Legalább szólt volna, hogy készüljek fel rá. Na mindegy. Nálam kb. ez a max., ami velem történt: hót' bunkó gépies viselkedés, egy vigasztaló szó, semmi felkészítés, hogy a kínok kínját állom ki.

Mennyire gyakori? Egyre gyakoribb - gondolom én. Belefásultak. Idegsebészetről beszélek, máshol nem tapasztaltam. Talán fiatalabb koromban, amikor szültem. Az sem volt piskóta. Kiküldött lezuhanyozni, amikor elájultam a zuhanyzóban, még én voltam lebacva, miért keltem fel, ha éreztem, hogy nem vagyok jól.

Ááá, lehetne még sorolni. De minek?

2018. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Gyakorlaton voltam szakrendelőben.Az egyik doktornő megszólal a betegnek "Maga szerint miért írtam fel ezeket a ki***ot gyógyszereket?Menjen el abba a ku**a gyógyszertárba és váltsa ki"

De végülis igaza volt de szebben is mondhatta volna.Aztán most nem rég találkoztam vele a kórházban is a stílusa nem sokat változott. Rajta kívül még egy ápolónőnek volt egy olyan alpári bunkó stílusa hogy az valami hihetetlen sajnáltam szegény betegeket. A többi orvossal/ápolóval csak jó tapasztalataim voltak. Szóval szerintem nem gyakori.

2018. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen, egy hatalmas púp volt a kezemen, a háziorvos beutalt a bőrgyógyászatra ahol kegyetlenül leordítottak hogy mit keresek én ott, menjek haza a "pi**ába", meg ők nem fognak semmit csinálni velem. Magánbőrgyógyászhoz mentem, majd magánkórházba műtöttek. Súlyos százezrekbe került.
2018. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Szerencsére nem. Én nagyon elégedetten távozom mindig minden egészségügyi helyről. Imádom a háziorvosom, és a váci kórházban is mindig a legszakszerűbb, legaranyosabb ellátást kapom! És imádom a kormányt!
2018. nov. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Pont most nemrég. Pedig aranyos dokinéninek tűnt. Kérdeztem tőle dolgokat az állapotommal kapcsolatban, és kiabált, hogy ne okoskodjak, nem vagyok orvos. Mondtam neki, hogy pont azért kérdezem őt, az orvost.


A tesómmal is volt ilyen, elmentünk egy immunológiai szűrésre, és átküldtek az immunológiára, ott üvöltözött a dokinő, hogy nem érti, mi van a leleten.


És mikor anyukám halála előtt eszméletlenül feküdt az intenzíven, akkor nagyon genyók voltak a nővérek.

2018. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
Lepontoztak a roszabbikosok :DDD
2018. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem, mert általában tudom a helyem, és nem nehezítem meg a már amúgy is nehéz munkájukat.
2018. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszer igen. Volt egy problémám, amire sehogy sem találtak magyarázatot, 3 osztály küldözgetett körbe. Végül a szemész kifakadt, ordított, hogy feleslegesen pazarlom az adófizetők pénzét a drága vizsgálatokkal és törődjek bele...
2018. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, anyám (ápolónő) amikor hazajött és nem mosogattam el.
2018. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Igaz orvoshoz se járok. Max ha nagyon beteg vagyok es kell gyógyszer kimegyek haziorvoshoz. Azok meg mindig úgy néznek ram mintha kamuznek. Pedig nagyon ritkán megyek oda max egy evben egyszer vagy meg akkor se. Lehet orvost kéne váltanom. Na mindegy velem ordibalna bármelyik is leugatnam az biztos. Nem érdekel hogy orvos
2018. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!