Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt, hogy a 12...

Miért mondják azt, hogy a 12 éves lányok így meg úgy sminkelik magukat meg úgy öltözködnek, mint az útszéliek?

Figyelt kérdés
Érdekes, én minden egyes nap elmegyek 2 általános iskola mellett is már nem is tudom hány éve és eddig még csak max. két-három 11-12 év körüli lányt láttam, akin lett volna smink. Kh@rvás öltözködés? Hol? Jajj, 50 fokba fel mert venni egy rövidnadrágot...

2018. nov. 15. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Nincs igazad, mert az "útszéliek" már legalább 16 évesek...
2018. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=wlqtRTp4eYY

Ezért.

Ez a lány 13 év körüli. És egy rakat fiatal lány ilyenekért van oda, mert hogy ez jön be az idősebb pasiknak. Ezelőtt én sem láttam még ilyet, de utána néztem, és egyre több kisgyerek csinál ilyeneket.


https://www.youtube.com/watch?v=DGySvtaGHPk

A musical.ly appban is már az a menő, ha kislányok hastáncolnak, rázzák a seggüket. Nem annyira gyakori, de ahhoz képest hogy eddig ez nem volt jellemző az ilyen fiatalokra ez extrém sok lett. Amikor én voltam 13 éves még akkor sem kezdtem el igazán érdeklődni a lányok iránt, ezek meg már azt tanulják hogyan rázzák úgy a seggüket hogy a legimponálóbb legyen a pedofiloknak.

2018. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudnék mit mesélni a mai világ sötét oldaláról, miket láttam s tapasztaltam.

+lehet hogy suliban visszafogják magukat, de amikor elmennek "bulizni"... 80%-a olyan szinten lealacsonyodik s megváltozik, hogy az ember kamillázik.


Pl kivételesen nyáron ismikkel megbeszéltük nézzünk el egy régi helyünkre...


A korhatár betartása kb nem létezik...

A 12 éves kislány és barátnője (13) elvonultak a biztonsági őrrel, majd a másikkal is...... be is kerültek...vedeltek, wcben dugtak...de szerintem be is voltak állva, ahogy elnéztem.


Annyira visszataszítottak ezek a dolgok, hogy mi inkább átmentünk a szembe lévő kávézóba.

Pár órával később: Alig birtak járni, 4kézláb is kúszott hasig felcsúszott egyberuhában a tanga virított s a lába közti is, mert valaki látványosan igénybe vette ondóval slagolva kb...

UNDORÍTÓ!!!!!!!


gyerekkor, büszkeség, tartás, önbecsülés, női tartás...stb

Egyre inkább kihalóban vannak...


Volt hogy kisfiú jött oda hozzám, mert hogy szexelni akar velem is. O.o

Kakukkoltam mi van s mi az, hogy "veled is"???!


Olyat kevertem le neki megforgottak a szemei is.


Örülj annak, hogy nem látsz ilyeneket.

Nem akartam sose gyereket, de ebbe a mai világba nem is mernék gyereket felnevelni.


Ha oda is figyelnék se biztos hogy nem ragadná el az alacsonyodott nép zöme. Ha tudnám, hogy fixen rám hasonlítana vállalnám szó nélkül, de mivel ez olyan dolog amit nem mi állítunk be - felejtős.


Az önbecsülés s tartás drága kincs, főleg manapság.

2018. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!