Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A biztonságiak kidobhatják az...

A biztonságiak kidobhatják az erőszakos nőket?

Figyelt kérdés
Nemrég történt, szórakozóhelyen egyszercsak egy nő elkezdett izomból verni egy férfit, ahol csak érte. A srác nem csinált semmit, nem ütött vissza. Erre a biztonságiak oda robantak, lefogták szegény srácot és kituszkolták. Én rohantam utánuk, hogy figyeljenek már oda, a csaj verekedett. Akkor meg csak bambultak rám, hogy jaaa.. Mondtam nekik, hogy azt a hülye pi$cat kéne kivinni.. Azt válaszolták, hogy nőket nem vihetnek ki, mert akkor rájuk hívják a rendőrséget bántalmazás miatt. Tényleg van ilyen ? Nem ez az első eset, hogy verekedős nőket látok, és még egyszer sem vitte ki őket a biztonsági. Pedig normális helyekre járok a barátnőimmel.
2018. nov. 16. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem normális helyekre jársz, a biztonságiak nem jól végzik a munkájukat. Nyilván nők számára sem megengedett, hogy zavarják a szórakozni vágyókat. Amúgy nehéz elképzelni, hogy a nő minden ok nélkül kezdte püfölni a férfit.
2018. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne dobhatnák ki, az már egy másik történet hogy valami hitvány femináci társulat/szennylap egyből hüppögne hogy "A nő már meg sem védheti magát a szórakozóhelyen a bunkó (fehér heteroszexuális) férfiaktól mert egyből kidobják" Nem ér annyit inkább megtűrnek néhány állatkerti példányt is a szórakozó helyeken.
2018. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a kidobókat hozzák ki hunyónak. Emlékezzetek a kfc esetre, amikor a szakállas kis divatcsóka kiverte a rinyát, hogy rá bizony csak úgy rárontottak a csúnya biztonsági őrök és agyba-főbe verték. Aha... biztos úgy volt. Az előzményekről mindenki mélyen hallgatott, gondolom ment a hiszti meg a kötekedés, beszólogatás zárás előtt 5 perccel, és emberünk nem akart felfogni, hogy nem kiváltságos. Na, ilyen esetek után meg a metoo hiszti után meggondolják, hogy mit tegyenek. Főleg mert olyankor negyvenen előkapják a mobilt bekapcsolt kamerával és beletolják az ember képébe. Amúgy nem normális hely az, ahova ilyen hisztérikák járnak.
2018. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg az. Csak az ilyenek tönkreteszik a bulit...
2018. nov. 16. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy nehéz elképzelni, hogy a nő minden ok nélkül kezdte püfölni a férfit."


Mi számít "ok"-nak? Az,hogy férfi,és neki mint nőnek meg lehet nyugodtan ütni? Mert mondjuk éhes szemmel végignézte a leng öltözetű,ringó keblű lányt,és meg merte kérdezni,hogy van-e barátja?

Nem tudom,hogy történt az eset,csak annyit mondok,ne legyél naiv.

Igenis vannak beteg elméjű nők,akik direkt provokálják a balhét,mert tudják jól,hogy az ilyen primitív emberek(nem a kidobókat szeretném általánosítani,mert tudom,hogy nem mind ilyen,ez bármelyik buta emberre vonatkozhat) kérdés nélkül rögtön a férfit kezdik támadni,így a nők kéjeleghetnek a sunyi manipulátor szerepében.



Kérdező,ha tényleg így történt a sztori ahogy leírtad,az elég szomorú.

2018. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kidobhatják a nőket is. Jobb helyeken ki is dobták volna. Akármi is volt az előzménye, még ha a férfi is csinált valamit, akkorse ez rá a megoldás. Békésen odamehetett volna a csaj a biztonságiakhoz, hogy xy ezt meg ezt csinálja, figyeljenek oda rá jobban... ha verekszik, kint a helye.
2018. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem ez az első eset, hogy verekedős nőket látok... Pedig normális helyekre járok a barátnőimmel."

Ha szerinted normális helyek azok, ahol verekedős nők vannak, akkor mi a gond azzal, hogy verekednek? :)

2018. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Belém is kötött már hiszétika szórakozóhelyen, pedig lány vagyok, és hetero. És még csak hozzá sem szóltam, meg azelőtt hogy nekemjött nem is láttam. És alapjáraton teljesen jól szituáltnak nézett ki, az volt a poén az egészben. Csak hát gondolom többet ivott a kelletétnél, kötehekős hangulatba került azt megtalált tök random módon engem. És tény, hogy nem dobták ki, pont azért, amit a 3.-as írt. Egyből elő a mobil. Pedig ez még ezelőtt a metoo baromság előtt volt.
2018. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!