Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem gyáva az a férfi aki...

Nem gyáva az a férfi aki nevetve mesélte el, hogy kétszer került verekedésbe de mindig elfutott, mert azt legalább tud de verekedni nem?

Figyelt kérdés
És ezt női társaságban.Ezt cseppet sem érzi kellemetlennek önmagára nézve hogy egy puhap*csnek nézik?

2018. nov. 16. 23:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem okosabb volt. Az erőszak amúgy sem mwgoldás. Nwkem pl nem tetszene, ha a párom pont ezt mesélte volna csak pont úgy, hogy részt vett a verekedésben.
2018. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem gyáva, hanem túlélő. Legalább két embert kímélt meg a veréstől: saját magát és az illetőt, akivel a vitája volt. Valószínű, azért mesélte el nevetve a történteket, mert felette álla véleményeteknek. Illetve azért, mert semmilyen szempontból nem tartoztok a célcsoportjába, nem játssza az agyát előttetek, mer őszinte és egyenes lenni.


Te mit tanácsolnál a fiadnak hasonló esetben? Veresse meg magát és dicsekedjen vele/hazudjon a bátorságáról?

2018. nov. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Nincs értelme leállni verekedni, ha nincs kit megvédened. Utcai verekedésnél nem tisztázottak a szabályok (bármikor előkerülhet kés), az a süket aki leáll, ahelyett hogy elfutna.
2018. nov. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezőt azért megnézném egy jó kis kocsmai bunyóban :D
2018. nov. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem szégyen a futás, ha hasznos.

Én azért nem verekszem soha, mert tudom magamról, hogy ha elborul az agyam nem tudnék leállni, nagyon csúnya vége lenne. Rejtő után szabadon: úgy járna, mint a vas, addig ütném, amíg meleg. Volt, hogy egy kis tökrészeg nyikhaj megütött és nem adtam vissza.

2018. nov. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
Szégyen a haszon, de futás!
2018. nov. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Kérdés,hogy kik azok,akik puhap*csnek nézik?

A legtöbb nő nem ért a küzdősportokhoz(bár szerintem a legtöbb férfi sem)És főleg,hogy férfiról van szó,az ilyen egyén gyávának tűnhet a szemükben.Pedig ez egyáltalán nem gyávaság,persze hozzá nem értő társaságtól nehéz elvárni,hogy megértsék a lényeget,ezért fölösleges ilyen sztorikról mesélni nekik.

Én boxolgatok,van némi fogalmam a verekedésről.Ha valaki még tudja is magáról,hogy nem tud verekedni és inkább elfut bölcsen teszi,mert különben jó eséllyel megverik.

De a menekülés gyakorlott küzdősportolók esetében is első számú szempont.

2018. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a férfiasság nem abban jelenik meg, hogy valaki ver egy másik emberi lányt: az a bunkó állatság fokmérője, semmi egyéb.


Ha valaki nevetve mesélné el, hogy kétszer verekedett már, inkább arra néznék úgy, mint egy antiférfira.

2018. nov. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Én inkabb a verekedést tartom ferfiatlannak.
2018. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%

Biztos le leszek pontozgatva, de szerintem gáz.

Nem azért, mert nem verekedett, hanem mert hagyta odáig fajulni a dolgokat, hogy verekedés legyen belőle. Szánalmasnak tartom az ilyen embereket, akiknek addig nagy a csipájuk, amíg meg nem akarják verni őket.

2018. nov. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!