Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért különbözök a többiektől?...

Miért különbözök a többiektől? Hogy változzam?

Figyelt kérdés
Nem tudok beszélgetni senkivel, volt pár hete az iskolánkban egy bál, és ott volt a lány aki már 1 éve tetszik. Közel 1,5 óra kellett hozzá amíg felkértem táncolni, de nem tudtam miről beszélgetni vele. Utána meg láttam ahogy másokkal táncol nevet és ez már rendesen fájt. Körbe néztem mindenki barátokkal volt csoportokba verődve én meg teljesen kellemetlenül éreztem magam egyedül ott csak ültem. Azért hogy ne legyen annyira gáz végig a telefonom nyomkodtam. Végig az járt a fejemben hogy rajtam nevetnek. Nincs is ennél kellemetlenebb, megalázóbb érzés

2018. nov. 17. 07:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Valahogy szeretnék új életet kezdeni. De még azt sem tudom megtenni elmenni jó messzire ebből a megyéből akár az országból de még úgy is rossz lenne hogy senkit sem ismerek egész életemben társaságra vágytam.
2018. nov. 17. 07:22
 2/4 A kérdező kommentje:
Most meg itt állok mint egy teljes csőd annyira nem érdekeltem ez miatt az egész hogy már általánosban is sz*rtam rá mindenre. Ez a tanulás rovására ment, de azért szartam mindenre mert nem érdekelt semmi, és nem volt senki akivel "lazulhatni" tudtam volna.(nem szoktam panaszkodni senkinek)
2018. nov. 17. 07:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és 20 év alatt most tetszik életemben először 1 lány
2018. nov. 17. 07:38
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

TB-s pszichológushoz kellene eljutni, sokat tudna segíteni, szerintem a félelem a fő oka, hogy nem mersz ismerkedni, beszélgetni, kezdeményezni.

Félsz az emberektől, hogy kinevetnek, vagy rosszat gondolnak (vagy gondolhatnak) rólad, a félelem megakadályoz a nyitásban.

Laikus vagyok, de én így gondolom.

2018. nov. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!