Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyik barátnőm állandóan...

Az egyik barátnőm állandóan paráztat. Sokat idegeskedek és már sírok is miatta. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

szinte midnen nap találkozunk mert egy egyetemre járunk. kiskorom óta ismerem.

ő nagyon maximalista, így nevelték. mióta párja van azóta meg nagyon beképzelt lett és flegma.

rólam tudja, hogy nagyon érzékeny vagyok és ezt ki is használja.

közben mások előtt mindig ő a tökéletes én meg a rossz.

mondok pár példát:

-le kellett lépnem óráról, megkértem hogy írjon be a katalógusba. utána azt hallom vissza hogy a barátainknak hangoztatja hogy ő mennyi mindent megtesz értem, én viszont sose viszonzom. hogy bezzeg ő sose hiányzik sehonnan pedig megtehetné de ő milyen rendes

-volt egy tanulmányi verseny ahova én elmentem, ő nem. utána hetekig hallgattam hogy milyen szemét vagyok amiért sikerült nekem ( persze ezt nem nyiltan mondja így)

- ha elmondom neki hogy parázok valamin legyen az bármi. suli, párkapcsolat akkor direkt rátesz egy lapáttal.

pl. rosszul lettem hirtelen, ki keleltt mennem hányni. erre ilyen flegmán közli hogy haha biztos terhes vagy. amikor nagyon jól tudja, hogy nemrég óta van párom és mindig parázok az iylenektől

- a páromat is gyakran szidja de azt is ilyen flegmán. a párom amúgy kutat egy cégnél, fizikát végzett. nagyon okos. és gyakran előhozakodik azzal a barátnőm hogy ilyen finom célzásokkal azt mondja hogy mennyire semmirekellő szerinte hogy nem csinál semmi rendeset csak "kutat" bezzeg az ő párja rendes munkát végez és egész nap milyen keményen dolgozik


2018. nov. 17. 13:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem barátnő. Miért foglalkozol vele? Keress más barátokat az egyetemen
2018. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ideje megszakítani ezt a barátságot.
2018. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem barátnőd neked, hidd el. Amilyen gyorsan csak lehet, szabadulj meg tőle. Ne rontsa meg az életedet egy ilyen nő. Szerintem világosan mondd meg neki, hogy nem érdekel többé a véleménye. Magyarán: fel is út, le is út!
2018. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóba nem állnék az ilyennel...
2018. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

de hogy csinéljam ezt? több mint 10 éve ismerem.

a barátaink nagyrésze közös

és a legrosszabb hogy mindig áldozatnak állítja be magát, ő az ártatlan kislány. én meg a gonosz

és nem mondja ki a szemembe soha hogy baja van velem, nem lehet belőle ezt sehogyse kiszedni...így meg milyen okot mondjak arra hogy hirtelen megszakítom a kapcsolatot?

nagyon tanácstalan vagyok de kezdem azt érezni hogy nem bírom ezt már

2018. nov. 17. 13:20
 6/19 A kérdező kommentje:
meg csomószor van olyan hogy valamit mond "poénból" pl a barátaink előtt ami velem kapcsoaltos. de én tudom hogy komolyan gondolja és ez nagyon fáj nekem
2018. nov. 17. 13:22
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok Nem kell azt megokolni, hogy miért szakítod meg vele a kapcsolatot. Ne járj úgy, mint én, akinek az életét szinte teljesen elrontotta egy ilyen barátnő! Mái napig bánom, hogy annak idején egyszerűen nem küldtem el melegebb éghajlatra!
2018. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Crisopher ***** válasza:
100%
Ilyen barát nem barát.
2018. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem barátnőd. Azért van rád "szüksége", hogy mások előtt lenyomhasson, hogy önmagát jobbnak tűntethesse fel veled összehasonlítva, ilyen módon ölbecsülését növelhesse...

Kihasznál, önbizalmadat-önbecsülésedet lehúzza...

Kapcsolatot megszakítanám...

Amit megtesz se önzetlenül teszi, ha utána másoknak eldicsekszik vele.

2018. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Egyetemista vagy és mégis úgy viselkedsz mint egy kisiskolás. Ki nem szrja le az ilyen embert? Elég nagy egy egyetem, nem hiszem el, hogy neked utána kell rohangálni. Akadj le róla.
2018. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!