Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ez a komolyan vehetet...

Normális ez a komolyan vehetetlenség? (lent)

Figyelt kérdés

Szerencsére borzaszó szerencsés ember vagyok ebből adódik hogy semmi nagyobb problémám nincs.

Nagyon ritkán nagyon aprók és ezek felett is csupán annyival siklok el hogy “kreált”. Kvázi saját magamat nem veszem komolyan . Ez a dolog folytonos pozitivizást nyújt de egy picit mégis folytonos szorongást. Jól teszem/ nem jól teszem? Mi a megoldás?



2018. nov. 17. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyfiú/nagylány vagy, találd ki. :)
2018. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak az tudom javasloni mint az elõttem lévõ :-)
2018. nov. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nos ez nekem is eszeme jutott ám a kérdés ki irása előtt. De mivel nagy(lány) ként sem jutottam egyről a kettőre gondoltam segítséget (?) kérek. :)
2018. nov. 18. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj nekem kéne egy olyan ember aki sok pozitívumot átt adna nekem és meg tanítaná hogy legyek pozitív, meg tudnál engem erre tanítani?

Tudom tudom ez valaki szerint hülyeség de te egy pozitív embernek tűnsz.

2018. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4-es írtam privátot.
2018. nov. 22. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!