Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert telik ilyen gyorsan az...

Miert telik ilyen gyorsan az ido? Ti nem vagytok ez miatt szomoruak?

Figyelt kérdés
Most 26 eves vagyok de olyan mintha tegnap lettem volna 18. Raadasul semmit nem eltem azota se meg baratnom se volt soha. 18 evesen meg eleg gondtalan eletem volt a mostanihoz kepest legalabb is. Akkor kellett volna elni csajozni. Most meg mar kb az egesz eletem egy nagy problema es ha regen nem volt kapcsolatom meg semmi hat most hogy lenne?? Raadasul most mar kozelebb vagyok a harminchoz mint a huszhoz. Olyan jo volt mikor meg azt mondhattam hogy 18 eves vagyok csak ezt akkor fel se fogtam.

2018. nov. 18. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mert öregszel. Természetes jelenség. És egyre ilyenebb lesz.

[link]

2018. nov. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Hogyhogy semmi se történt 18 éves korod óta? Nem tanultál semmit? Meg nem is dolgoztál, csak a lábadat lógattad, miközben a szüleid eltartottak? Akkor kezdj el tanulni és/vagy dolgozni végre, és addig is kezdj el válaszolni itt az azon problémázó 18 éveseknek, hogy el akarják küldeni őket dolgozni a szülők, hogy lássák, milyen lesz az életük, ha nem mennek.

A nők között is van, akinek 26 éves koráig még nem volt senkije, úgyhogy emiatt ne izgasd magad. Nézelődj, ismerkedj - de csak okosan, nehogy bepánikolj, hogy "most vagy soha", és csak azért ugorj az ágyba valakivel. A magánéletedben nem maradtál le semmiről, ha komoly, hosszú távú kapcsolat a cél, nem csak pár cicababa, hogy ki legyen pipálva, hogy volt már valakid.

2018. nov. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csajozasra meg az igazi eletre ertettem te okor. Tanultam dolgoztam az alap a normalis emberek koreben.
2018. nov. 18. 08:04
 4/12 A kérdező kommentje:
De jo hogy itt egyesek szoveget ertelmezni se tudnak
2018. nov. 18. 08:06
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

Azért másokat sem kell ökrözni :)


Nem írtad le, hogy dolgozol akkor szerinted honnan tudjuk, hogy dolgozol? :D


Veled az a baj, hogy ragaszkodsz a múlthoz. Ne a múlton rágódj, ha nem tervezd a jövődet stb.


Én elég kicsi voltam mikor a családom 90% elhunyt.

Anyám és öcsém maradt, 15 éves voltam mikor elkezdtem feketén dolgozni.

Nem tanulhattam tovább, így dolhoznom kellett és a munka mellett volt életem, buliztam, csajoztam, kirándúltam, és még sorolhatnám.


Van egy jó barátom aki mindég azt momdta, hogy "Ti magyarok túl sokat gondolkoztok azon, hogy mi volt és mi lesz" és igaza van. Nem mertek élni, mindég csak gondolkodtok azon, hogy mi lesz veletek.

Az élet gyorsan elmúlik, szóval hajrá.

2018. nov. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan, mintha tegnap lettem volna 18, valójában 42 vagyok. Két pillanat és 60 leszek, szóval nagyon észnél kell lenni.
2018. nov. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 szántóvető ***** válasza:
még most sem késő változtatni.40 évesen azon fogsz töprengeni h 26 évesen kellett volna nőzni?igen,úgyhogy most lépj.
2018. nov. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Bizony! Majd akkor veszed észre igazán mikor gyerekek lesznek! Magadra nulla idöd lesz csak öregszel, ök nölnek! Most éld ki magad mert 30 után már a család a cél és elég közel vagy..
2018. nov. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ennek van magyarázata.


Én így csinálom:


Munkában nem várom a végét hanem "kikapcsolok" a jövő gondolkodását illetően és csak arra figyelek ami az aktuális pillanatnyi teendő. Így a munkát is jól végzem és még élvezem is. Azt veszem észre, hogy vége a munkaidőnek.


Az a lényeg hogy ha várod a jövőt és gondolkodsz rajta, nyúlik az érzékelt idő de ha élvezed azt amit csinálsz és azzal foglalkozol akkor gyorsan folyik. Pl filmezés vagy játék közben, vagy akár egy szerelmes napon.


Az emlékeid így raktározod el, rövidnek vagy hosszúnak. De mindegy mennyi idős vagy ha a múltadon gondolkodsz mindig gyorsnak fogod látni az időt. Az idő viszont érzékelés terén relatív. Az ítéleteiddel változtatod.

2018. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg túl lassan telik az idő. Én már 90 akarnék lenni, hogy bármelyik nap meghalhassak már. Közben meg még annyi se vagyok, mint te most.
2018. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!