Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az emberről aki a hasznos munkáját, mellyel 4 milliót keres havonta, otthagyja egy kevésbé hasznosért, mellyel 7 milliót keres havonta?

Figyelt kérdés
És Ti melyiket választanátok?
2018. nov. 18. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Amivel 7 milliót keres az a hasznosabb számára és családja számára és számomra is az lenne előnyösebb.
2018. nov. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet lepontozni, de nem vagyok egy Teréz anya típus, engem nem érdekel, hogy ki mennyire hasznos munkát végez társadalmilag, ameddig nem károsít meg mást anyagilag vagy nem veszélyeztet mást (értem pl. ezalatt az időseket átverő Zeptereseket, behajtó verőembereket stb.). 4milliós fizunál mondjuk én a magam részéről inkább azt gondolnám végig, melyiket élvezném jobban. Ha a 7milliósat sokkal kevésbé élvezném, maradnék a 4milliósnál, mert abból is minőségi életet lehet élni. Más esetben a 7milliósat választanám.
2018. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!