Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érzêkeny vagyok fiú létemre...

Érzêkeny vagyok fiú létemre nem szégyen ez? Mert úgye leplezni kell a gyengeséget nekünk

Figyelt kérdés
2018. nov. 19. 01:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

A csajok csak 3 dolgot nem tudnak elviselni:

1) A szembetűnő érzékenységet

2) nyílt őszinteséget

3) ha a pasinak van igaza (belátják, de csak legritkább esetekeben ismerik el)

2018. nov. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor ,leplezem
2018. nov. 19. 01:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Talán művészlélek vagy?
2018. nov. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ, mit takar az érzékenység. Mert én ismerek olyan pasit, aki szó szerint rosszullétbe bőgi magát, ha a barátnője elmegy a nővérével otthonról, és őt nem viszik magukkal.


Amit első ír, az nem igaz. De kövesd, ha boldogtalan akarsz lenni. Így hergelik bele egymást a pasik a toxic masculinity-be.

2018. nov. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

Az első válaszoló jól mondja. Négyes, itt az egyetlen ami toxikus, azok az ösztrogének. Csak sajnos túl finom, túl csábító, túl szívmelengető. Én elhiszem, hogy őszintén válaszolsz, és tényleg segíteni akarsz.

De az van, hogy te akkor a nők egy kisebb hányadát képviseled, vagy pedig magad sem ismered magadat.


Kérdező, ne mutasd ki a gyengeségeidet. Ameddig nem szeretett beléd a lány, addig ne! Hiába mondanak bármit: Az ALFA kell. Mindnek.

2018. nov. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Persze, ezt is szeretitek mondani, hogy nem ismerik magukat a nők, bezzeg ti.


Az alfa az, aki ki meri mutatni az érzelmeit, mert biztos a férfiasságában, és tudja, hogy nincs összefüggés. A példámban leírt eset kóros, mindkét nemtől elfogadhatatlan. A gyenge béták bújnak a macsóság álarca mögé.

2018. nov. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Ötös hozzászóló: miért jó az, ha játszod az alfát, ezzel félrevezetve a párod és magadat is? Kérdező: vannak lányok, akik az érzékeny, figyelmes férfiakat szeretik. Add magadat és ne a férfi társaidnak próbálj megfelelni.
2018. nov. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hülye vagy te, fiam, nem érzékeny

Lóf4szt kell leplezni...

2018. nov. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

De kérdező,fejtsd ki,mit jelent számodra,hogy érzékeny vagy?

Van,amit érdemes kimutatni és van amit nem.

2018. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Empatikus vagyok nagyon,kerülöm az erőszakot ,mert sajnálom megütni a másik embert ,adok kaját ha például osztálytársnak ,munkatársnak ,meg úgy,sajnálom akinek nincs és adnák pénzt is ha megtehetném mert a szívem megszakad azokért akik ártatlanul szenvednek !egyzser annak is eljön az ideje
2018. nov. 19. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!