Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire egészsége...

Szerintetek mennyire egészséges ha egy gyereknek van egy képzeletbeli barátja? Nektek volt? Hány éves korotokig?

Figyelt kérdés
2018. nov. 20. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

7 éves koromtól 11-től 12-ig nem emlékszem pontosan.

Kiközösítettek és így kitaláltam magamnak egy barátot.


Mennyire zavar téged?

2018. nov. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pont az, hogy semennyire.:)

Nekem is volt alsóban.

Mert egyedül voltam, illetve egyedül éreztem magam mikor nyolc évesen meghalt anya.

2018. nov. 20. 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ovis koromban. Kb 6 éves koromig maradt.

Szerintem ez kicsikent termeszetes.

2018. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En lattam ilyet.

Kb. 4eves volt a gyerkoc.

De sajnos azt is lattam,ahogy leveti magat foldre az anyja elot es sirva azt kiabalja egy 4eves hogy "en nem vagyok boldog"

Az anyja a munkajanak elt es alig latta a fia...

2018. nov. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
Szerintem ez normális. Nekem nem volt, én elvoltam könyvekkel, viszont a szomszéd gyerek kitalált magának egy képzeletbeli barátot olyan 6 évesen, mert született egy kistesója és onnantól kezdve vele nem foglalkoztak.
2018. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem ilyen csak a mesében van... Elképesztően morbid. Lehet én vagyok a gyökér de most így hirtelen nagyon gáznak tartom. Pedig én se voltam népszerű
2018. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!