Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel régen haverok voltunk, mára azonban kissé megromlott a kapcsolat, melyet több dolog is előidézett. Nekem van egy 10 fős baráti társaságom, amibe ő sosem tartozott bele úgy igazán, inkább csak akkor voltam vele ha a többiek nem voltak ott. Mostanában viszont egyre többször jelenik meg teljesen váratlanul szórakozóhelyeken ahol mi is ott vagyunk. Nem tudjuk, hogy honnan tudja, de valószínűleg figyeli az insta sztori sztorikat. Na most azért is problémás az illető, mert egyrészt, neki az a buli ha holtrészegre isszuk magunkat, idióta mulatós zenéket hallgatunk (szórakozóhelyen, ahol elég sok ember van és nem biztos, hogy kíváncsiak rá), mert az milyen vicces. Ez így összességében még a kisebb gond lenne, viszont pár hónappal ezelőtt egy házibuliban több embernek is tűnt el pénze, teli doboz cigarettája és nyomós okkal ezt az embert gyanúsította mindenki. Nyíltan nem mondtuk neki sohasem, hogy ő a legfobb gyanúsított, de a barátaim azóta nagyon nem szeretik ha ez az illető is velünk van.


Mi a véleményetek erről?


2018. nov. 20. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Építsétek le. Ha váratlanul megjelenik egy buliban, nyugodtan lehet közölni vele, hogy nem kívánatos személy. Ennyi.
2018. nov. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nincs semmi baj a mulatós zenékkel, sok szórakozóhelyen hallgatják.

De ha nektek zavar és ti nem azok a fájták vagytok akik hányásig isztok vagy mulattok akkor mondjátok meg neki.


A lopásról más a véleményem, sőt van is tapasztalatom.

Engem is egyszer meggyanusítottak, hogy pénzt loptam, telefont stb.

Hasonló ízlésem van mint a barátodnak, viszont tudom, hogy mikor kell abba hagyni az ivászatot.

Mivel én különbeztem a többiektől ízlésben így persze, hogy én voltam a tolvaj.

Könnyű a különcre fogni.

De végül kiderűlt, hogy ki is volt a tettes, pont azok voltak a tettesek akik megvádoltak.


Szerinted aki hányásig leissza magát az képes lopni?

2018. nov. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a lopás dologgal óvatosan. Épp a minap volt egy hasonló szitu a munkahelyemen és kiderült, hogy félreértés történt és mégsem lopott senki. De addigra már jó sok embert meggyanúsítottak. Egyszer pl engem is, holott sosem voltak anyagi problémáim, hogy bármit is lopjak. A végén kiderült, hogy valójában engem loptak meg... Szóval könnyű azt gyanúsítani aki kilóg a sorból de attól még nem biztos, hogy igaz.
2018. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ennyire nem egyszerű a helyzet. Már volt egy ominózus eset amikor a szemem láttára próbálta meg elvenni egy hajléktalantól a tárcáját sok évvel ezelőtt. El is vette, de csak apró volt benne, engem viszont a hideg rázott mindvégig, hogy hogyan lehet valaki ilyen szívtelen gané. Akkor és ott hanyagolni kellett volna őt, tudom. Valamint az is rásegít a dologra hogy akkor is ittas volt, tehát neki ittasan valamiért lophatnékja van... Ezért terelődött rá a gyanú.
2018. nov. 20. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!