Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik szeretnek sértegetni...

Akik szeretnek sértegetni másokat, nagyon nehezen viselik el ha olyat szólnak nekik vissza. Ez miért van így?

Figyelt kérdés

Vannak emberek akik soha senkinek nem adnak igazat semmibe, valamint nagyon szeretik a másikat kritizálni,beszólogatni, sértegetni. Azonban amikor vissza nyal a fagyi pl : nekik szólnak olyat, vagy rávilágítanak a hibájukra, vagy esetleg őket kritizálják, nagyon nehezen viselik el, dühöngenek, nagyon nagyon megsértődnek, látszik rajtuk hogy rosszul esik nekik, de akkor sem hajlandóak változtatni a viselkedésükön. Sőt amikor valaki megmondja nekik az igazat, szó nélkül elmennek onnan hogy véletlenül se hallják meg a másikat. Ez miért lehet ? Mi vezérli az ilyen embereket? Miért van ez a tulajdonság ?


Félreértés ne essék, nem szenvedek az ilyen emberektől, csak van egy pár ilyen a környezetemben és ezt a viselkedési módot szeretném megérteni.



2018. nov. 20. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Mert bolondok. Utalom az ilyeneket. Egy kiados veres rajuk ferne.
2018. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyet. Alacsony az önbecsülésük ezért másokban keresik a hibát, megnyugvásképp, hogy más sem tökéletes, de ha rávilágítod őket a saját hibáikra besértődnek
2018. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kreténpali ***** válasza:
2%
#1 rád férne egy kiadós verés te baron, nem másra
2018. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
nárcisztikus személyiségzavarban szenvednek.
2018. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fizetésemelés válasza:
87%

Ha valakit gázabbnak tud beállítani mint ő akkor nem érzi magát cikinek. Ez a viselkedés még oviban is szokás.

A khm Felnőttek nem tudom miért ilyenek.

2018. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

sokakban akik másokat sértegetnek vagy kiosztanak, sérült lélek lakozik, ilyen módon igyekeznek palástolni belső bizonytalanságukat.

Ezért fáj, ha más szól vissza, mert sebződik fantasztikusnak gondolt ego-juk.

2018. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én köreimben csak azok csinálták ezt, akiknek túl engedékeny, vagy beleszarós szüleik voltak.

Ők abban a tudatban nőttek fel, hogy nekik szabad hisztizni, szitkozódni, sértegetni másokat, mert elnézik nekik, ne adj' Isten még meg is dícsérgetik, hogy milyen kis életrevaló. Így nyilvánvaló, miért veszik támadásnak, ha te nem így viselkedsz velük. Én azt nem értem soha, hogy hogy sikerül úgy felnőni nekik, hogy nem tűnik fel egyáltalán, hogy valami nem kerek :D

2018. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hülyeség ez az önbizalomhiánya van duma. én ugyan nem PONT ilyen vagyok. nem szólok be senkinek random, csak mert jól esik. viszont szeretem megmondani a véleményemet, ha mondjuk valamivel nem értek egyet. az egyetlen ok amiért nem szívesen hallgatom végig a másokét ilyen esetben az az, hogy borzasztóan fel tud ba s z ni az emberi butaság. semmi sem idegesít jobban. mondok egy példát, manapság mindenki annyira rohadtul liberális elfogadó (ál)szent gyökér, hogy ugye ha rosszat mersz mondani pl a transzikról, akkor neked esnek. akármennyire is érvelés (teszem azt, csak azért mert mentálisan betegek és lecsapják a pötsüket, a büdös életben nem lesz belőlük nő, miért is? mert a nő az, akinek xx kromoszómája és nunája van. ennyi kész, totál semmit se ér hogy ő minek ÉRZI magát, én érezhetem magam milliárdosnak, attól még nem fognak nekem odaadni egy luxisvillát), nem számít, mert JAJ DE EL KELL FOGADNI Ő ÍGY GONDOLJA ÉS AKKOR AZ ÚGY IS VAN!!! szóval én inkább ezer van hogy megmondom a véleményemet és 'húzok el', mondjuk ezt inkább neten lehet eljátszani nyilván, mert élőben nem rohanhatsz csak úgy el füledet befogva. meg mondjuk élőben amúgy se beszélek olyanokkal akik a retardáltakat képviselik vagy valami.
2018. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezek valóban önbizalomhiányos vagy irigy emberek.

Nekem sógornőm ilyen.

Állandóan okoskodik, de hülye mindenhez.

Persze, ha kiderül, akkor hőbörög ezerrel.

2018. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így van
2018. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!