Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen mentális betegségre...

Milyen mentális betegségre utalhatnak ezek a jelek?

Figyelt kérdés

Rólam van szó, és tudom hogy különc vagyok, de kíváncsi vagyok van e rá meghatározott szakkifejezés a bolondon kívül.


Introvertált vagyok, kerülöm az embereket, lelketlen vagyok, nem tudok őszinte sajnálatot érezni, számomra nagyjából senki se fontos, senkivel se vagyok rosszban és szeretem a családtagjaimat, de hidegen hagyott mind a 3 unokaöcsém születése, egy csöppet se érdekelnek, azóta se, de semmi rosszat nem akarok nekik, de nem érzek semmit irántuk egyszerűen nincs meg bennem ez a kötődési érzés. De kapcsolatban tudtam szerelmet és ragaszkodást érezni. Rettentő jó színész vagyok minden egyes ember személyiségéhez hozzá torzítom a sajátomat így van az hogy mindenki kedvel mert mindenkihez idomulok, hiába gyűlölöm pl valaki nézeteit pl rasszista mégis képes vagyok röhögni vele, mert hozzá idomulok legyen bármiről szó. Ha valaki közel próbál hozzám kerülni menekülök és lerázom, kellemetlen ha bárki bármit akar tőlem. Számomra a barátok is csak tehert jelentenek mert mindig csak akarnának valamit, egy barátom van ő szinte soha nem akar semmit csak beszélgetünk. Bármilyen beteg vagy undorító dolgon képes vagyok röhögni. Stresszhelyzetben azonnal jön a hazugság és azonnal kibújok minden felelősségrevonás alól.


Gondolnák arra hogy ez pszichopata jellemzők, de mégis pl szerelem terén rettentő érzelmes és kötődő vagyok. És tudok amolyan bűntudatot érezni, legalábbis ha valakinek rosszat teszek attól szarul érzem magam mert mindenkivel jóban akarok lenni azt akarom hogy senkinek ne legyek teher.



2018. nov. 20. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez a "különleges pszichopata hópehely vagyok" szindróma.
2018. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Ez valami feltünési nyavaja nálad?Heti egyszer kidobsz egy ilyen kérdést "miért vagyok ilyen rossz ember" témával.Ráadásul E/1-ben ìrsz,holott látszik a felszínes megálapìtásokból hogy inkább E/3-ban lenne helyes az ìrásod.Tehát valószìnűleg ilyen divatból pchiológusosat/személyiség elemzöset játszó idióta vagy.
2018. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi mentális betegsêg.Az emberek fele legalább ilyen,te talán kicsit jobban utálod magad miatta mint mások...
2018. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Életemben először írok ki ilyen témájú kérdést. :D. De köszi akkor nem vagyok pszichopata csak enyhén kattant akkor. Az nekem jó.
2018. nov. 20. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Most vagy lelketlen vagy és nem érdekelnek mások, vagy érzelmes és ragaszkodó vagy. A kettő nem megy egyszerre. Ezek alapján inkább nárcisztikus személyiségzavarod van, az érzelmeid pedig nem valódi, mély érzelmek, maximum hiszed, hogy szeretsz valakit. Ez jellemző...
2020. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!