Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy ”nőies 11-12 éves”?

Figyelt kérdés

Ez most egy régebbi kérdésről jutott az eszembe.


A lényeg, hogy sokan írták abban a kérdésben, hogy 11-12 éves lányok is lehetnek nőiesek. De szerintem ez hülyeség. Attól még, hogy vannak lányok, akiknek ebben a korban már vannak mellei, nem lesznek nőiesek. Mármint, nem is tudom, hogy hogy magyarázzam... Én láttam már fejlett 12 évest a strandon, de elég egyértelmű volt, hogy mégcsak egy kislány volt.



2018. nov. 20. 23:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
16/F vagyok egyébként.
2018. nov. 20. 23:29
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
És honnan tudod hány éves ,és ha lefekszem egy fejlett 12 évesel azért is bünti jár ,nincs a homlokára irva hány éves
2018. nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

De én most arról beszélek, hogy egy 11-12-13 évesnek kinéző lánynak mégha 16 éves is igazából, nem lehet nőies teste.

Ezt nem tudom, hogy magyarázzam.

2018. nov. 20. 23:59
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Legfeljebb úgy tudom értelmezni, hogy komolyabb csajosan öltözködik s nem gyerekesen viselkedik, amúgy egyetértek veled. Azt én magam is látom, hogy 14 évesek már egész nők képesek lenni, legalábbis sminkben és ruhában s a korukhoz képest... De 11-12 évesen? Képtelenség, az igen zsenge gyermek, akármit is csinál.
2018. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Azt gondolom, hogy figyeltetném a netes előzményeiket azoknak, akik ilyeneket írnak.
2018. nov. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5 Ugye? Én is...


#4 Köszönöm a válaszod. Valami ilyesmire gondoltam.

Felőlem lehet akkora melle egy 12 évesnek, mint egy ház, akkor se lesz nőies. Szerintem.

2018. nov. 21. 01:25
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nőies helyett inkább nőcisek, smink, ruha, köröm stb megcsinálva.. De ez csak a külső, belül még gyerekek.
2018. nov. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 nemaRendőrség ***** válasza:

Smink ruha stílus.

Én már hittem középiskolás kiscsajt (szép) 25 évesnek, mert úgy nézett ki sminkkel. Smink nélkül meg rájöttem, hogy upsz

2018. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Metionin ***** válasza:
100%
Paradoxon. Egy 11-12 éves még gyerek, ennélfogva nem lehet sem nőies, sem férfias. Tökmindegy hogy van-e pl. melle, ha az egész gyereket nézed akkor látszik rajta hogy még gyerek. 14-15 évesen már tudnak megtévesztőek lenni, főleg a maiak, annyi festékkel mászkálnak hogy múltkor is egy 15 évest néztem 25-nek. Én nem vagyok öreg (28) de amikor én voltam 12, nem is gyártottak ilyen kis méretben nőies ruhát, pl. a lánypólók még csak nem is voltak karcsúsítottak. Most meg egyrészt a tinik nagyobbak, másrészt a divat is olyan hogy sokkal hamarabb hozzájutnak felnőttes ruhákhoz, a sminkről nem is beszélve ami nálunk pl. suliban tiltva volt de most naponta látom a kivakolt tizenéveseket jönni az iskolából. Szóval ja, megvannak az eszközeik ahhoz hogy nőiesnek próbáljanak kinézni de ettől függetlenül simán látszik rajtuk hogy még gyerekek. És ez sokszor inkább nevetséges, mint menő.
2018. nov. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Amikor olvastam azt a kérdést, azt hittem elhányom magam... Illetve, a válaszoktól. Igaz, a legtöbben inkább 14-et meg 16-ot írtak, ami tök korrekt. Bár a 14 évesek közt is sok az olyan szerintem, akik inkább csak próbálnak nőiesnek látszani... 11-12-őt 2-3 ember írt talán, de nekem már az is sok.
2018. nov. 21. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!