Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van igény olyan agyrombo...

Miért van igény olyan agyromboló műsorokra, mint a Való Világ 9?

Figyelt kérdés
És már a 9. megy.

2018. nov. 21. 01:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem mindenre van igény, ami a tv-ben megy.
2018. nov. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Nem mindenkinek van saját élete.
2018. nov. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Pénzmosás.
2018. nov. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Valamivel butítani kell a népet, még a végén bölcsen szavaznának a választásokon...
2018. nov. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, amíg van sz@r, addig veréb is van....

Magyarul amíg a sok agyhalott megnézni ezeket a szennyműsorokat, addig sajnos lesznek is.

Ha a nézettségi adatok alapján azt látnák, hogy senkit sem érdekel, akkor nem lenne több évad.

Nézzük a Való Világot: ha több normális ember lenne, már ott elbukna ez a műsor, hogy nem lennének jelentkezők, mert senki sem akarna cirkuszi majom lenni egy egész ország előtt. De sajnos tolonganak az idióták, akiket aztán a még idiótább nézők be-és kiszavaznak.

Tehát a válasz: azért van igény, mert sok az igénytelen ember, aki képes minden fost megnézni, amit csak a tv-ben adnak. Én pontosan ezért már hosszú évek óta nem nézek tv-t. Készülékem persze van, de csak Netflixes filmeket, engem érdeklő Youtube csatornákat, meg ehhez hasonló netes tartalmakat nézek rajta. Ha nem lenne egy komplett csomag az egész, le is mondanám a tv előfizetést, mert felesleges.

2018. nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
Szerencsére hozzám nem ér el, nincs tévéadásom, viszont hallottam, hogy most ilyen 70 körüli az átlag IQ benn. Innentől pedig feltételezem, ugyanaz a hatás érvényesül, mint az Észbontóknál - az egyszerű ember szeret nála sötétebbeket nézni és hallgatni, ezáltal többre tudja tartani önmagát.
2018. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Ráadásul a fiatalok körében nagyon népszerű . Legalább is az iskolában rengetegen veszik át az ott látott dolgokat .


Én már nem értem mi a fene történik :D

2018. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon drága a reklámidő, feltételezem kb 45 perces összefoglaló van, s azt hatszor szakítják meg 20 perces reklámidővel.

Ha valamilyen müsor felkapott(az hiszen már kilencedik széria) akkor egy tiz másodperc minimum 20-30 millió forint.

Egyszóval xarrá keresi magát a csatorna, amit kioszt fődíjt, s eltartja a lakókat (zabáltatja,itatja őket) a teljes profit 1 százaléka!

Egyszóval nagyon jövedelmező biznisz.

2018. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Vajon ki az aki lepontozza itt az összes választ? Talán csak nem egy elvakult VV fan? :D
2018. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
24%
Kövezzetek meg, de én például követem a Való Világot. Nem tudom megmondani, hogy miért, de szórakoztat, és arra a 40-50 percre tökéletesen ki tud zökkenteni a napi monotonitásból. Lehet azzal jönni, hogy ez a szintem meg ilyesmi, de akárki akármit mond érdekes azt látni, hogy mit tesz a bezártság az emberekkel. Szerintem van ennek azért más mondani valója is az általatok említett népbutításon kívül. Érdekes megfigyelni az emberi kapcsolatokat, érdekesek a karakter fejlődések is, hogyan változnak meg emberi viszonyok nagyon rövid idő alatt... Nem kevesebb emberek ők, csak mások mint mi. De egyébként ez gondolom ugyanúgy ízlések és pofonok kérdése, mint nagyon sok minden az életben.
2018. nov. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!