Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól látom, hogy a rossz...

Jól látom, hogy a rossz képességű vagy erkölcsű emberek magabiztosabbak?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy minél butább valaki, annál nagyobb a szája, annál magabiztosabb, ill. akkor is, ha erkölcstelen, vagy ha csúnyácska. Míg sokszor egy nagyon intelligens, nagyon szép ember önbizalomhiányos. Csendben meghúzza magát, míg rossz képességű társa a középpontban van.

2018. nov. 21. 06:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Én buta vagyok és nem egy jóképű srác, tehát diszlexia,diszkalkulia kisiskolás korom óta gyorsan feljtek, kivéve ami érdekel, de nem vagyok autista, akkor lehetne rokkatnt kártyán és nem kéne fizetni a parkolásért (inkább fizetek, jobb ez így) mégis önbizalomhiányos vagyok és szorongok is, bár, az utóbbi kezd elmúln amióta semmi nem érdekel és csak tengődök. Ja és még kövér is vagyok :) szóval ez vagy nem igaz vagy én vagyok a kivétek.


20/F

2018. nov. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2018. nov. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajna így van. Talán azért, mert mintha azt érezné, hogy neki minden mindegy már...
2018. nov. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyi a tapasztalatom, akik butábbak, mondjuk úgy tájékozatlanabbak sok dologban, azoknak fekete fehér a világ és amit ők gondolnak, azt hangoztatják, kiállnak mellette. Nem érdekli őket mások véleménye, nem lehet őket ész érvekkel meggyőzni, vitázni velük dolgokról. Az ilyen emberek, nem is igazán értik, mit mond a másik, csak a maguk igazát mondják folyamatosan fennhangon.
2018. nov. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont a magabiztosságukkal kompenzálják a hiányosságokat, ahogy látom a butaság néha bejön.
2018. nov. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fizetésemelés válasza:
100%

Minél több lehetséges akadályrol szerzel tudomást annál erősebb lesz benned a kételkedés azzal kapcsolatban amit akarsz és annál nagyobb lesz az esélye, hogy nem sikerül elérned.

Ez saját tapasztalat nincs forrás hozzá.

2018. nov. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!